вагітність після 40 – як жінки можуть збільшити свої шанси завагітніти

Як правило, жінки зачати дитини в період раннього 20-х до початку 30-х. Згідно з деякими дослідженнями, оптимальний час зачаття, коли жінка у віці від 20 до 25 років. Дослідники підтверджують, що протягом цього періоду, репродуктивна система в кращому вигляді. Тим не менш, є жінки, які мають свою вагітність після 40.

Цей етап, як правило, називають розширеним материнської стадії. Всупереч поширеній думці, завагітніти в цей час в нормі, а мати може розраховувати на здорову дитину за умови, що вона піклується про своє тіло.

Для жінок, які, щоб їх вагітність після 40, такий спосіб життя у пари має велике значення. Щоб збільшити свої шанси на зачаття, алкоголю та стимуляторів слід уникати. Ці речовини більш низьку народжуваність на 30%. Ведення вагітності дуже важливо для забезпечення здоров’я як матері, так і дитини. Здорові продукти особливо ті, які багаті залізом, фолієвої кислоти і вітаміну B має стати частиною їхнього раціону.

Пара намагається зачати дитини слід уникати дії шкідливих речовин у навколишньому середовищі, такі як вільні радикали і токсичні хімічні речовини. Ці значно вплинути на фертильність пари. Достатній відпочинок також необхідний, тому що це знімає стрес. Стрес може прискорити процес старіння і зниження народжуваності.

Для того щоб дізнатися, яке лікування необхідно, жінок, які намагаються мати вагітність після 40 раді бачити медичним експертом. Вони акредитацію для проведення іспитів, щоб знати стан здоров’я жінки, і для визначення її тіла достатньо здоровий, щоб виносити дитину.