вагітність речей, щоб очікувати

Жінок розвивається дуже чутливим, щоб запах в більш ранні вагітності. Гірших речей, вам не сподобається, будучи вагітною, що ви будете потреба мочитися частіше, і ви, як правило, втратою вам контроль над управляти нею. Після 9:58 тижнів зачаття Ви можете також отримати головний біль, нудоту і блювоту. Блювота цілий день досить нормально для багатьох вагітних жінок навіть це називається, як «ранкова нудота». Це все через гормональних змін в організмі, у зв’язку з вагітністю. Якщо ви впевнені, що є дитина всередині вас, ви будете мати, щоб повністю відмовитися від споживання будь-яких алкогольних і тютюнових виробів.

Це більш, щоб отримати підтвердження висновку лікаря перш ніж стрибати в будь-які висновки. Є й інші домашній тести також, що досить надійні, щоб задовольнити ваші запити. Тим не менш, є й інші тест на вагітність ви можете взяти для вашого відповідності. Ці тести, які легко доступні в аптеках, магазинах і місцевих клінік. Існують два основних типи тестів на вагітність; сечі і аналіз крові вагітність. Обидва працюють таким же чином. Вони перевіряють на наявність ХГЛ і, отже, на наявність вагітності. ХГЧ гормон під назвою хоріонічний гонадотропін людини. Даний гормон виробляється клітинами в матці і т.д. можна знайти в вагітної жінки, тільки і має тенденцію до зростання, як вагітність розвивається. Тим не менше, ці тести не завжди 100%. В основному вони залежать від марки, а також на, як він використовується.

Аналіз сечі є найпопулярнішим тест на вагітність і можна легко знайти в будь-якому магазині і аптеці. Крім того, легкий процес. Будь-яка жінка з підозрою на вагітність можна купити набір випробування і виконувати його легко в приватного життя будинку. Однак слід дуже уважно прочитати інструкцію і використовувати його дуже правильно. Невірний крок може дати неправильний результат. Інший метод тестування крові. Це може бути виконано клініку або кабінет лікаря. Це більш надійно, і до того ж показує зрілість вагітності.