вагітність, риб’ячого жиру і розумніші дітей

За даними недавнього дослідження, яке було опубліковано в «Архіви захворювання в дитинстві” у 2006 році, діти, народжені від жінок, які приймали добавки риб’ячого жиру протягом останніх 4 місяців вагітності було краще руку моторну координацію, були краще динаміки і міг зрозуміти більше у віці двох з половиною років, ніж діти, що народилися від матерів, які дали оливкова олія замість.

Дослідження

Подвійне сліпе, рандомізоване, плацебо-контрольоване дослідження було проведено в Університеті Західної Австралії і під керівництвом професора Сьюзен Прескотт. Також він бере участь у дослідженні, були король Едуард меморіальний госпіталь для жінок, принцеса Маргарет лікарні для дітей та Телемарафон інституту дитячого дослідженням у галузі охорони здоров’я та центр дитячої дослідженням у галузі охорони здоров’я Австралії.

У загальній складності 98 жінок були спочатку включених у дослідження, всі з яких були некурящі, а хто не регулярно споживають більше, ніж 2 порції жирної риби в тиждень. У загальній складності вісімдесят три з цих жінок завершили дослідження. Дослідники дали половина жінок у суді 4gr добавок риб’ячого жиру щодня від двадцяти тижнів вагітності і ці добавки містили поєднання ейкозапентаєнової кислоти (EPA) і докозагексаєнової кислоти (DHA). Інша частина жінкам дали 4gr оливкової олії. Розвиток перевірок було проведено в загальній складності 72 дітей, коли вони досягли віку двох з половиною років.

Діти, чиї матері отримували риб’ячий жир, мали значно вищий бал для координації око-рука, ніж діти, чиї матері були дані оливкова олія замість. Темпи зростання були однаковими в обох групах, як були загальних мовних навичок, однак, група риб’ячий жир показала вищі результати для рецептивної мови, довжина фраз і словниковий запас. Позитивні результати не були пов’язані з можливо впливових факторів, таких як вік матері і тривалість грудного вигодовування, як ці фактори вже враховані.

Жирні кислоти і мозок

Зв’язок між омега-3 жирних кислот і мозок вже добре відомі і багато дослідження вже показали, що риб’ячий жир може полегшити симптоми або допомогти запобігти розвитку декількох типів депресивних розладів, у тому числі післяпологової депресії. EPA, зокрема, як вважають, покращує концентрацію і пам’ять і когнітивні функції в цілому, і деякі дослідження показали, що це може навіть допомогти запобігти або уповільнити розвиток хвороби Альцгеймера.

Саме в останні три місяці вагітності, що мозок дитини розвивається дуже швидко, і так що це час, коли це особливо важливо, щоб мати отримує достатньо істотних омега-3 жирних кислот, які можна знайти тільки в істотних кількостях в жирній риба, така як лосось, тунець, скумбрія, оселедець і анчоуси. Ці жирні кислоти сприяти здорової структури і розвитку головного мозку і багато фахівців зараз вважають, що DHA, що важливо для структури мозку і EPA для ефективного функціонування мозку на повсякденній основі.

Вчені з Брістольського університету у Великобританії в даний час вивчають переваги дає риб’ячий жир дітям, так як більша частина наявні на сьогоднішній день прийшов з дієтичних факторів під час вагітності. Наприклад, попередні дослідження Брістольського університету виявили, що діти, чиї матері їли рибу регулярно під час вагітності було краще бачення та когнітивного розвитку та поведінки, ніж ті, чиї матері їли мало або взагалі не риби.

Так чому б нам просто не їсти більше риби?

Внаслідок потенційно високі рівні токсинів, зокрема ртуть, у свіжій рибі, поточні рекомендації для вагітних жінок і жінок і дівчаток, які могли б мати дитину, в один прекрасний день у майбутньому, щоб з’їдати не більше 2 порцій риби в тиждень, одна з яких повинні бути жирною, і не більше ніж на 4 порції риби для всіх інших, не більше двох з яких не повинна бути жирною.

Є ознаки того, що фармацевтичні нафту сорту риби може бути варіант для всіх, в тому числі під час вагітності і за його межами. Справді, цей вид риб’ячого жиру перевершує стандартний риб’ячого жиру класі і стає все більш популярним через процесів, що беруть участь у виробництві це означає, що масло було фільтрують і концентрують до містять високі рівні всіх важливих жирних кислот без небезпеки токсинів пов’язаний зі свіжою рибою.

висновок

Австралійське дослідження, здавалося б, дозволяють припустити, що немає ніяких побічних ефектів для матері або дитини від прийняття відносно високі дози риб’ячого жиру на пізніх термінах вагітності. Не тільки він може надавати сприятливий вплив на когнітивний розвиток дитини і зменшити ризик розвитку післяпологової депресії, є також численні інші переваги для здоров’я, пов’язані з прийомом риб’ячого жиру. Однак, якщо ви вагітні або намагаєтеся завагітніти і хотіла б розглянути можливість приймати добавки риб’ячого жиру, важливо, що ви обговорюєте наслідки з вашим лікарем або інших медичних послуг в першу чергу.