вагітність 16 тижнів і 17 тижні

Жінки, які 16 тижнів вагітності добре в їх другому триместрі. Більшість з них вже подолали найгірший з фази ранкового нездужання. Зараз вони знаходяться в точці фактично в змозі насолоджуватися вагітністю. У ці найближчі пару тижнів, жінки знаходять, що вони перетворять майже стільки, скільки їх ще не народженої дитини. У 16 тижнів вагітності, можна очікувати ряд речей відбувається у вашому тілі. В офіційно чотири місяці, ваша матка буде розтягнення і розширюється. Плямистої шкірою сезон вже давно пройшло, і ви просто світяться! Люди помічають вашої краси і розвиваються животик.

Жінки, які принаймні 16 тижнів вагітності може розраховувати на отримання близько 12 – 14 фунтів в цьому місяці. Ваги і правильного харчування певні проблеми в цей час. У цьому періоді розвитку так важливо для майбутніх мам практикувати хороші звички в їжі. Маючи здорові відносини з їжею, в поєднанні з регулярними фізичними вправами, вони можуть подорожувати через іншу частину їх вагітності.

Це не повинно бути дивно, що в 16 тижнів вагітності, мати починає відчувати себе трохи флаттер дитячий рух. Вона не єдина, хто зростає! Десь між 16 тижнів і 18 жінок у цілому вважають, що їхні діти хід. Кожен випадок буде по-іншому, хоча, деякі відбуваються раніше, а інші пізніше.

Оскільки є добре має першорядне значення, важливо зосередитися на що саме ви дієта включає. Їжа з високим вмістом кальцію, як молоко, є хорошим вибором для процесу розвитку. Крім того, майте свіжі фрукти зручно перекусити, і робити це часто. Протягом дня ви можете зажадати дещо, щоб відвести тебе до наступного разу їди.

Ці високі лікує кальцію дійсно оцінили вашої дитини, коли ви 17 тижнів вагітності. У цей час у другому триместрі, скелетної системи бере на себе більш структурованому вигляді. Це тільки тому, що хрящі в даний час заміщується кісткою. Суглоби дозволяє більш гнучке рух, що може призвести до ніг, а не розвівається.

Пуповина також зміцнив, у жінок 17 тижнів вагітності. І як тільки ваші крихітні, дитинко, поставив на деякий значну вагу. Більшість з них, в даний час близько 5 унцій великий. Хороше харчування матері цієї дитини дозволяє добре розвиватися, і якраз вчасно.

Жінки, які 17 тижнів вагітності мають досить великий животик зараз. Насправді, багато питань, досвід почуття незбалансованим при ходьбі вгору або вниз по сходах. Це гарна ідея, коли питаннями, як це виникає, щоб почати носити низькою підборах, щоб уникнути падіння або нещасних випадків. Є багато змін очікувати протягом цього тижня.

Деякі будуть відчувати початку деякі незручні випадки, особливо при спробі розслабитися. Жінки, як відомо, мають судоми ніг, а також, болі в спині. Ці занепокоєння продукції і часті зміни в позиціонуванні. Сон може стати менш поривчастий, і трохи більше роботи, щоб досягти.

Незважаючи на деякі недоліки цієї стадії вагітності, більшість майбутніх мам знайшли спосіб, щоб повеселитися. Насправді бачать зміни в їх органах іскри очікування для дитини, який прийде місяців по тому.