важливим фактором для вашого нового дитини є питання про температуру

Знаючи, які продукти по догляду за дитиною ви повинні шукати, може бути важким і стресовій ситуації для будь-якого нового батька. Дитячі Безпека дуже важлива, і очікування відповідальності, що, будучи новим батьком обов’язково включає в себе, як правило, у поєднанні з затоплення з брошури, листівки і книги оголошення незліченні десятки необхідних продуктів, які вам необхідно придбати і встановити.

Дуже важливим фактором для вашого нового дитини є питання про температурі. Легко для маленьких дітей, щоб отримати дуже холодно, особливо в руках і ногах, тому переконайтеся, що у вас є багато дитячого одягу, дитячий комбінезон або шпали, і предмети, щоб покрити трохи кінцівок, такі як рукавиці і пінетки.
Важливо переконатися, що голова вашого нового дитини завжди покрита, як багато тепла може бути втрачена через голову, і з цієї причини капот або капелюхи дуже важливо. Це особливо актуально, якщо ваша дитина народилася протягом зимових місяців.

Там було багато написано про те, як переконатися, що ваша дитина в безпеці під час сну в своєму ліжечку або Мойсей корзини. Переконайтеся, що вони сплять на боці або на спині, і що ви не використовуєте подушки, ковдри або погано іграшки, так як вони можуть легко покрити обличчя вашої дитини, в результаті чого можливі труднощі дихання. Майте на увазі, що і дитячі ліжечка повинні відповідати федеральним і ASTM стандартам, так що якщо ви купуєте ваш від одного з провідних виробників ви можете бути впевнені, що ці будуть виконані.

Важливо також, щоб переконатися, що ваша дитина спить в кімнаті, яка має відповідну температуру. Є цілий ряд дитячих термометри, які ясно показують, оптимальна температура для дитячої вашої дитини. Якщо в кімнаті досить тепло, то важливо не використовувати поліефірні листи, і видаляти будь-які пластикової упаковки, які можуть бути навколо матраца. Переконайтеся, що у вас є багато дитячих ковдр, теплою і гладкою костюми або комбінезони, у разі, якщо температура падає дуже низько.

Є величезна кількість бебі-запобіжні пристрої, які допоможуть захистити вашу дитину від різних небезпек, які середній сімейний будинок подарунки. Від дитини ворота до дверей пробки, від електричних розеток виведення Протипожежні – величезна кількість і різноманітність може бути величезним. Але, думаючи про продукти по догляду за дитиною, легко забути, що багато з цих пунктів може бути краще описано як продукти догляду за малюком. Це буде за кілька місяців до вашої дитини чи варто шанс, що можуть отримати в будь-якому найближчому будь-який з цих побутових небезпек.

З цієї причини, як правило, рекомендується для молодих батьків, щоб зосередитися на ті продукти, які насправді будуть необхідні в перші дні і тижні вашого нового дитини прибуття. Ванни і пляшки мають особливе значення. Як мати, будь ви вирішили годувати годувати грудьми або пляшкою це хороший рада, щоб пляшки і дитяче молоко готове на всякий випадок.

Ви також повинні переконатися, що у вас є спосіб стерилізації пляшок, і цілком може бути, доцільно практикувати стерилізацію і складання пляшки молока. Переконайтеся, що ваші пляшки скла: Канада заборонила використання пластикових пляшок з-за можливого змісту біфенілу (BPA) в бутлі з полікарбонату, і багато екологічні організації припускають, що інші країни повинні зробити те ж саме через його можливого негативного впливу на ендокринної системи, відповідальної за регуляцію гормонів в організмі.

Коли мова йде про транспорт, автокрісла, мають вирішальне значення, і ви будете мати, щоб купити це, перш ніж потрапити додому дитини. Якщо є один продукт по догляду за дитиною, яка повинна придбати нові this.this це не час, щоб ризикнути на старі товари, історія яких ви не знаєте, і будь-яке дитяче автокрісло можна було б раніше пошкоджених без вашого знання. Також упевніться, щоб перевірити термін придатності – так, у них є одне – і, що сидіння, що стоять перед задньою, поки ваша дитина не старше одного року і не менше 20 ставків, коли він або вона може бути переключено на передньому сидінні, звернене .

Неможливо знати напевно, які продукти по догляду за дитиною власної дитини вийдуть на краще. Поки ви придбали хорошу якість ліжечко або колиска, з відповідними простирадла і ковдри, величезна кількість підгузників і одягу змін протягом перших кількох днів і впевнені у використанні дитячих молочних пляшок і стерилізатори, то є ймовірність, що ви будете повністю насолоджуватися перші кілька днів з вашого нового дитини, хоча у сні позбавив державу малоймовірно, що ви будете
Пам’ятайте про це!

Дуже часто важко для молодих батьків, щоб зрозуміти, які продукти по догляду за дитиною вони повинні купити для свого нового доповнення до сім’ї. Проблема не в діапазон доступних, але знання всіх небезпек, дитині, і Ви, як захистити їх від цих небезпек ризиків уявити. Дитяча безпека при вступі нових дітей, які не можуть допомогти собі, якщо вони будуть в біді.