важливість зв’язків, і не торкайтеся; поради для початківців батьків

Батьки Кулак час знаходяться в для враження на все життя!

Переживши 9 місяців вагітності, гардероб одягу для вагітних, дитячі душі, і прикраса розплідника з обережністю, ви пройшли через захоплюючі, героїчні досліди пологів. Ви готові вийти з лікарні, щоб почати нове життя в якості початківців батьків!

обробку першого часу переляк батько

Для багатьох початківців батьків, у результаті чого дитину додому з лікарні, це захоплююче заняття змішується з побоюванням. Тиха такі питання, як «Як я буду знати …», «Як я буду справлятися …” і “Але що, якщо …” змішатися з бурхливої ​​радості, як ви дивитеся вниз на дорогоцінні розшарування спати в руках. У тебе в перший раз переляк батько!

Не хвилюйтеся! Брати, сестри і друзів з дітьми, батьками, і в законах чекали цього моменту, теж. Вони пропонуватимуть експертні консультації з годівлі, підгузників, і правильного догляду дитини. Книги достатку, також доступні, написані дитини лікарі і психологи пропонуючи керівництво по вихованню дітей, і останній дитина в науково-дослідні розробки.

Коли справа доходить до читання матеріалу, розумно про книгу вибору. І, не бійтеся встановлювати межі вниз на відвідування разів більш-прагнуть друзів і родичів. У той час як ви можете дізнатися правильний догляд дитини з досвіду інших, ви і ваш чоловік також потрібно час наодинці зі своєю дитиною, щоб зв’язок.

зв’язок з дитиною

Частіше, ніж ні, зв’язок з дитиною буде включати в себе сенсорний. Це важливо, тому що він через дотик вашої дитини дізнаються вас.

Притискаючи дитину на коліна, і ніжно погладжуючи його або її є самою основною формою зв’язку між дитиною та батьком. Пташеня новонародженого на шию іншого зв’язку дотик, яка забезпечує дитину з почуттям безпеки. Підтримуйте голову і шию дитини з одного боку, і його або її дно з іншого.

Забудьте казки старих дружин, що з дитиною на руках занадто багато зіпсуєш дитини. Так, це правда, дитина не повинна бути підібраний кожен раз, коли вони плачуть. До тих пір, як вони були адекватно годувати, чисті, сухі, теплі і зручні, дитина потребує, щоб дізнатися є часи, коли вони заспокоїлися, або розважити себе.

Тим не менш, тихі моменти наодинці з дитиною, не відволікаючись необхідних для формування емоційного зв’язку між батьками і дитиною, важливе значення для здорового вкладень. Важливий процес випуску облігацій відзначають педіатри в кінці 1970-х. Цей процес виявився життєво важливим для обох батьків та дитини.

Батьки, які утворюють цей тип прихильності зі своїми новонародженими краще за батьків. Вони краще оснащені і більш охоче йти на необхідні жертви, щоб піклуватися про свою дитину, в дитинстві, а також протягом усього дитинства.

Новонароджені надав перевагу ніжний контакт і ніжний дотик батьків відчувати себе коханими і безпечними. Це відчуття благополуччя впливає як на їх емоційного зростання і фізичного розвитку.

важливість сенсорного

Важливість Touch – ніжні, люблячі контакт, коли тримаєте дитину, не може бути підкреслено достатньо. Грубі вручати і суворих штовханина, особливо з новонародженими, може не тільки налякати дитину, але бути небезпечним для життя, а також.

Завжди будьте обережні, щоб підтримати ваші голови новонародженого і шию, коли ви забрати їх, або покласти їх вниз. Якщо вам потрібно, щоб розбудити вашого новонародженого, не злякати їх, штовхаючи або струшуючи їх. Замість цього, м’яко лоскотати ноги, м’яко дути на свої щоки, або ніжно руб стороні голови, кажучи м’яко і вимовити його ім’я.

Приправи час зі своєю дитиною. Перев’язати його або її в руки, і ніжно потирати або її назад, використовуючи повільні, широкі кола. Або, пестити дитину заспокійливо, як ви їх рок.

Обговорення в низькому, втішний тон, або тихо співати на них. Коли зоровий контакт зроблено посмішка, навіть якщо ви не впевнені, чи дійсно їх зір розробив ще достатньо, щоб ясно бачити.

У Знаючі Gear.com Дитяче ми піклуємося про вас і вашої дитини! Саме тому ми пропонуємо найкращі в Baby-супутніх товарів, а також інструменти розвитку дитини, та статті, що представляють інтерес для батьків маленьких дітей. Відвідайте http://www.savvy-baby-gear.com сьогодні.

Хоча це правда, про важливість правильного догляду за дитиною (купання, належне харчування, безпечна, чисте довкілля, ігри і сон часу, і зручна, теплий одяг) не може бути переоцінена, як не може і здорового процес скріплення між батьком і дитиною і важливість дотику.
Обидва життєво важливих інгредієнтів, які кажуть: “Ти любимо!”

Лорі с. Антон
підкованих редактора Дитяче спорядження