ваші діти святкують перший день народження

Від Вінні-Пух, Барбі, телепузиків і Дора Explorer, Your немовлят перший день народження є дуже спеціальний час, щоб святкувати і багато спогадів, щоб тримати вічно. Але спроба зробити партію одне задоволення для вас і ваших гостей може бути дуже важко, якщо у вас немає досвіду в цій галузі.

Тема дня не обов’язково, але було б надзвичайно корисно для будь-якої сторони у вас є плани, як з темою все від їжі та запрошення на партію продукції і прикраса партії було б набагато легше організувати і купити. Теми, обрані у верхній частині цієї статті часто фаворити серед цієї вікової групи, але є багато інших ідей плескалися в інтернеті і партійних магазинів.

Партія поставок на основі обраної вами темі оформлення звичайно складається з банерів і повітряні кулі (які, звичайно, знаходяться поза немовлята досягають) фото з дня народження дитини в різних місцях, може бути, з смішні підписи для дорослого та дитячого гумору книг і іграшок, щоб Для розваги маленьких.

Ігри для малюків, як правило, що вони будуть робити на своїх заняттях гри або зі своїми друзями. Це можуть бути заходи, такі як різання і приклеїти з блискітками, стразами, пір’ям і, звичайно, фартух, танці, де дорослі б поставив на компакт-диск з піснями дитини або один заповнений вибраного, що діти (і батьки) могли добре бугі щоб, бульбашки з бульбашкою машини, щоб подивитися, хто може найбільш поп або день народження маленького хлопчика / дівчата батьки могли б створити смугу перешкод, кульками або піна форми, і нехай їх діти ходять дикі!

Партія їжа не всі повинні бути нездоровим, оскільки вони є дуже молодими тілами, які годують. Інші, ніж великий торт до дня народження першої намагайтеся дотримуватися здорового закуски, такі як вегетеріанскімі палички з падіннями, сиром або шинкою бутерброди, соки, м’ясо та продукти, такі як сосиски в тісті і яйцем куль.

Це завжди добре бути підготовлені з великою кількістю дітей в гостях, тому завжди є речі під рукою, такі як велика кількість серветок і дитячі вологі серветки, нагрудники і запасний одягу, місце для необхідних НПД і навіть додаткові манекенів і пляшки, якщо ви відчуваєте, як вони можуть необхідності. Матерів звичайно повинні принести всі ці, але може бути той, хто був доставлений і забув. Все, щоб зробити день народження щасливою і незабутньою.