веб-інтерактивних плюшевих, яка дозволяє дітям створювати віртуальний акваріум

Приберіть ваші трубка і ласти, ваш акваріум і фільтр і приготуйтеся до кінцевої віртуальний підводний досвід. Оплески ® від Русь, бренд Русі Беррі і Company, Inc (NYSE: RUS) і його дочірньої Russ Berrie США подарунків, Inc вводить SeaPals ™, нова лінія в морському стилі плюшева, що дозволяє користувачам створювати свої власні віртуальні та інтерактивні акваріума реалістичні пейзажі на тлі океану.

Кожен SeaPals характеру поставляється з секретним кодом, який дозволяє увійти в seapalsworld, де ви можете створити свій віртуальний акваріум. Налаштуйте ваш бак з замками, пісок, корали і скрині зі скарбами, а також забезпечити ваш акваріум процвітає завдяки годуванню і вихованню ваших риб і тримати ваш бак чистою.

Як тільки ви оселилися у вашому новому танку, ви можете зупинитися у вашому акваріумі або стрибати в океан, де можна пограти в ігри, спілкуватися з іншими рибами в морі, досліджувати рифи і затонулі кораблі, і дізнатися про морського життя.

Підкори глибоководних труднощі і вивчити океан, щоб виявити приховані скарби і збирати важко знайти елементи, які можна повернути в акваріум або поділитися з друзями. Заробляйте і збирати «Перлина очки ‘, граючи в ігри і участь у цікавих заходів.

Підтримувати зусилля щодо збереження морського середовища, Ук воля “морів дня ‘, зробивши пожертвування місцевих акваріумів з метою підвищення обізнаності про важливість збереження океанічної.

Перші десять символів у SeaPals зграю риб включають Bannerfish, блакитний омар, риба, морської черепахи, акули і багато іншого. Якщо ви землю коханий, ваш персонаж також SeaPals подвоюється як маріонетка пальця, довівши його до життя на суші і у віртуальному акваріумі. Принести красу вашого акваріума на екрані комп’ютера – віртуальний акваріум SeaPals подвоюється як заставка, коли море спокійне, а ви відходите від комп’ютера.

Перші десять SeaPals доступні вже зараз в магазинах по всій країні, приблизна роздрібна вартість в $ 11 кожен.