вибір правильного ліжечка дитини

При покупці дитячого ліжечка, батькам встановлювати свої власні стандарти, і ці стандарти, як правило, достатньо високою, щоб забезпечити високу якість і безпеку своїх дітей. І якщо ви один з тих, так званих “нових батьків”, ви будете стояти перед тягар вибору, що ви думаєте, що краще для вашої дитини, і ви також. Але про все по порядку. Ви повинні знати свої обмеження, коли справа доходить до того, скільки платити, оскільки не всі шпаргалки приходять в розумних цінових діапазонах. Ваші дитячі ліжечка пошук буде починатися з там.

Вибір кращої ліжечка вимагає багато зусиль. Якщо у вас є виділений бюджет за це, ось деякі міркування, ви повинні звернути пильну увагу на:

рейки ліжечка

Чи не ліжечка планки повинні бути розташовані не більш ніж 2 3/8 дюйма. Основна причина цього криється в тенденції немовлят, щоб вставити їх голови в просторі. Якщо ваш потенційний ліжечка має широкий інтервал рейки, то було б безсумнівно, що голова дитини може поміщаються в зону між планками. Хоча це не автоматично проблема, біда полягає в тенденції вашої дитини, щоб впадати в істерику намагалися вийти, що може призвести вашої дитини задихатися.

Падіння слайдів або стаціонарні гірки

Є два типових видів шпаргалок: з падінням гірки й ті зі стаціонарними слайди. Обидва мають свої переваги і недоліки. Тим не менш, багато виступають за використання стаціонарних слайди, так як ці прості в обслуговуванні, міцний і зручний в порівнянні з падіння слайди, які схильні до отримання порушена, оскільки деякі частини є знімними.

коліщатка і чому ви в них потребує

МБЛЗ колеса іншої з основних міркувань. Дитячі ліжечка з колесами легко маніпулювати, коли ви хочете вакууму під їх або отримати речі, які впали нижче структуру. Плюс, переміщаючи його по кімнаті буде легко і практично. Але зверніть увагу, не всі ліжечка є колеса, встановлені на них. Так що якщо ви знайшли один без коліщаток, вам не потрібно турбуватися. Ви можете мати свій власний колесах встановлені.

Висота питань

Висота ліжечка також є важливою особливість, потрібно звернути пильну увагу на. Якщо ви збираєтеся використовувати ліжечко для дитинства вашої дитини років, то краще придбати той, який досить високий, щоб задовольнити висоти вашої дитини через рік або два. Коротше кажучи, передбачити майбутнє використання ліжечко для Вашої дитини. Є ліжечка, які дійсно високий і міцний достатньо того, що вони все ще можуть бути використані немовлят.

де купити одну

Тепер ви знаєте, стандарти у виборі ідеального ліжечка дитини, важливо, що ви знайдете в магазині, який може надати Вам якісні варіанти. Дитячі мега-магазинів є кращим вибором, коли мова йде про надання батькам шпаргалки вони шукають. Ви також можете подивитися в Інтернеті, як Є багато спеціалізованих магазинів, які мають широкий спектр шпаргалки.