викидня вагітність – симптоми, пов’язані з викиднем

Вагітність викидень травматичного кінці вагітності. Він знаменує собою природні або спонтанної закінчення вагітності на стадії, коли ембріон або плід не здатний вижити. Більшість майбутніх мам, здається, отримують панічні про це нещастя в ході вагітності. Згідно медичним експертам, викидні може мати місце в першому триместрі або перші дванадцять тижнів вагітності. Період, починаючи з 12 тижнів до 28 тижнів вагітності є найбільш схильні до ризику. Таким чином, вагітні жінки повинні бути знайомі симптоми і причини викидня і бути напоготові весь час.

Причини і симптоми вагітності

Основному невдачі дитини, які будуть розроблені в матці відзначає вагітності викидень. Іноді викидень може відбуватися без вагітної жінки навіть хочуть дізнатися, що вона була вагітна. Як правило, кровотеча виділяється з піхви є одним з найпоширеніших і відомих показників викидня. Якщо ви вагітні і відображати цей симптом, зателефонуйте своєму лікарю. Ви повинні поквапитися і негайно зверніться до лікаря, щоб не втратити дитину. Медичні експерти припускають, якщо вагітна жінка показує вагінальна кровотеча, вона повинна лягти, щоб захистити її від вагітності підходить до кінця.

Медичні фахівці планують заходи на основі періоду вагітності, в якому вагінальна кровотеча має місце. Якщо кровотеча з’являється в будь-який час після 28 тижнів, то він не обов’язково буде сигнал вагітності викидень. Кровотеча після 28 тижнів може сигналізувати ускладнень в плаценті. Плацента вважається “рятувальне коло” вашої дитини зростає всередині, так що якщо є якісь ризики, пов’язані з плацентою, що видно через вагінальна кровотеча, ви повинні звернутися до лікаря найближчим часом і отримати собі в лікарню. Лікарі можуть виконувати ультразвук, щоб визначити положення плаценти. Ви можете зберегти лікарню для пологів. Часто пацієнти піддаються переливання крові, щоб заповнити втрату крові і немовлята передається одним індукції або кесаревого методом.

як запобігти вагітності викидень?

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб знайти способи, щоб зберегти дітей від піддаючись вагітності викидень. Більшість лікарів Доручити пацієнтам приймати адекватні постільний режим протягом декількох днів, щоб зупинити кровотечу. Заклик до іншої тест на вагітність або ультразвук, щоб підтвердити, що ви все ще перебувають на безпечній відстані від ризику викидня. Ви завжди повинні ставити себе під чуйним наглядом, щоб визначити, що вагітність розвивається нормально і немає ніяких аномалій у розвитку дитини.

Поки вагінальна кровотеча переживається як м’який і безболісний, є невеликий ризик вагітності викидень участь. Коли ви знайдете кровотеча бути важким і страшенно боляче, то воно знаменує вагітності викидень. Хворобливі вагінальна кровотеча вказує, що дитина припинив розвиватися. Зверніться до лікаря, щоб очистити ваші утроби в такому випадку. Такі викидні може дуже вплинути на психічне здоров’я жінки і може підштовхнути її до депресії. Це залежить тільки від її чоловіка та членів сім’ї, щоб дати їй належної уваги та догляду, щоб подолати втрату дитини.