використанням Babyphone на ходу

Що, якщо Ви могли б контролювати дитину на ходу? Що, якщо ви хотіли записати всі милі шуми дитини зробив в перший раз або навіть захопити, що перше слово назавжди? Технологія розвинулася дуже за останні кілька років, що дозволяє більш зв’язку, величезні можливості і більше можливостей, ніж будь-коли раніше. Тепер, з використанням Babyphone додатків, ви можете робити все, про що йшлося вище, все це у вашому iPhone або ITOUCH.

При використанні Babyphone додаток, ви можете слідкувати за вашою дитиною з будь-якої точки дому, налаштувати його для виклику запрограмований номер у разі потреби і навіть записувати все, що відбувається, коли дитина не спить або спить.

Є кілька плюсів з використанням даного додатки, які служать великим пунктів продажу для багатьох батьків. Вони включають в себе набір чутливості і налаштування інтервалу очікування.

Чутливість набору номера дозволяє встановити, як голосно дитина повинна бути налаштований перед числом, якщо набраний номер. Наприклад, якщо ви живете в двоповерховий будинок і хочете отримати повідомлення, коли дитина не спить, просто помістіть iPhone або ITOUCH поруч з дитиною, а потім спуститися вниз і чекати iPhone зателефонувати заданого числа, в даному випадку, ваша Домашній або іншого стільникового телефону. Коли надходить виклик, дитина не спить. Установка чутливості корисно, тому що це дозволить вам налаштувати програму так, щоб набір тільки сталася, коли дитина плакала або шумів голосніше, ніж невелике або помірне визирає паростки.

Хоча ви не можете бажати такого додатка, щоб замінити ваш фактичний монітор дитини, він може стати в нагоді. Іншим прикладом може бути, якщо вам необхідно залишити дитину з нянею, але хотів контролювати його або її плач і шум поки тебе не було. Якщо у вас іншого стільникового телефону, ви можете встановити iPhone або ITOUCH так, що ви б отримати повідомлення, коли рівень шуму досягли заданих параметрів.

Ви все ще хочете використовувати традиційний монітор дитини, але можете розглянути цей милий дитина застосування у випадках, коли ви будете поза досяжністю сам монітор. Це дає вам ще один спосіб контролювати дитину.