використовувати книги Goodnight повідомлення рутини часу сну

Чи ваша дитина лягати легко? Багато батьків не чекати, поки пізніші роки, щоб почати процедуру перед сном, але немає нічого поганого в початок набагато раніше. Книги Goodnight дошки є прекрасним способом створити приємну рутину, що ваш малюк буде з нетерпінням чекати.

Давайте поглянемо на те, що типова рутина перед сном може бути, в комплекті з книгами добраніч борту.

Після обіду, ви можете повеселитися час, лоскочучи вашої дитини, граючи в хованки і просто взагалі насолоджуючись себе. Сміх допоможе травленню і допомагає вашій дитині спалити деяку кількість енергії. Це особливо важливо для дітей старшого віку та дітей ясельного віку, які мають надлишок його!

Далі, багато батьків вважають, що ванни цілком заспокійливий і відмінний спосіб розслабитися їх малюка. Додайте трохи лаванди запашні ванни міхура або використовувати ромашку для відпочинку вашої дитини ще більше. Якщо ви виявили, що вода робить дитину більш прокинувся, то ви можете пропустити ванни як частину вашої рутини часу сну.

Хороший масаж з лосьйоном дитини або масло є хорошим способом тримати вашої дитини здоровим і дати їй відчути себе коханою. Він також захищає ніжну шкіру, що і дозволяє дитині бовтатися голий, який допомагає запобігти попрілості. Багато батьків люблять співати або просто розмовляє з їх дитиною під час масажу. Можливо, ви захочете назвати або вважати частинами тіла, як ви йдете, “От ваші пальці, один палець, два пальці. . . »І т. д.

Нарешті, одягнути дитину в піжамі і оселитися в міцні обійми і книга добраніч борту. Книги Goodnight дошки великі, оскільки вони містять заспокійливі повторення і перейти рутини часу сну, також, який може допомогти вашій дитині зрозуміти необхідність рутинного і сном.

Книги Goodnight рада буде швидко стало традицією у вашій родині і скоро ваша дитина буде асоціювати її улюблена історія з почуттям теплою, коханої і сонним.