вилікувати безпліддя у жінок – як можна завагітніти

Управління з охорони здоров’я жінок показує, що приблизно 10 відсотків жінок вважають безплідним що складає близько 6,1 мільйонів жінок мають важкий час завагітніти. Більшість медичних експертів сходяться на думці, що людина безплідними після 12 місяців безуспішно намагається завагітніти. Термін становить 6 місяців, якщо Ви старше 35 років. Якщо ви намагалися завагітніти, але ще не досягла цих «термінів», ви можете спробувати кілька змін, які у вас є контроль над, перш ніж звернутися за медичною допомогою.

Там були нові дослідження, які були опубліковані, який вказує існує певний взаємозв’язок між дієтою і родючості. Часто люди, які є безплідними також не вистачає важливих поживних речовин в їх раціоні. Наприклад, дослідження, проведене в OBGYN Новини опублікувало дослідження, проведене вченими Гарвардської яке показало, що 79 відсотків безплідних пар не споживають продукти з високим вмістом антиоксидантів порівняно з родючим пари. Фрукти та овочі є продукти, багаті антиоксидантами, у разі, якщо ви хотіли б знати, з чого почати, щоб зробити кращий вибір їжі. Цей висновок приводить нас до раніше опубліковані дослідження показали, що вітаміни С і Е може грати важливу роль в чоловічій фертильності.

Справді, дослідження, проведене в “Аннали Нью-Йоркської академії медицини” показав, що кількість сперматозоїдів виросли приблизно на 40 відсотків після того, чоловіки в дослідженні брали добову дозу 1000 мг вітаміну С протягом тижня! Інше дослідження, опубліковане в “Архіви андрології” показують, що вітамін Е і селен покращилася здатність сперматозоїдів плавати яка є життєво важливою частиною сперми здоров’я людини.

При спробі завагітніти, споживають більше фруктів і овочів, є хорошою ідеєю. Насправді, це гарна ідея, незалежно від охочих завагітніти, але це не єдиний спосіб поліпшити свої шанси завагітніти по відношенню до вашої дієті. Ви також можете поглянути на те, як багато морепродуктів ви і ваш партнер споживають. Причина полягає в наступному: пар з нез’ясовним родючості і чоловіків з незвичайними сперми (форма, рух, і не вважав) також мали високий рівень ртуті в крові. Ці чоловіки і жінки повідомили, що вони споживали багато риби, як частина їхнього раціону. Цей висновок базується геть дослідження, опубліковані в “Британському журналі акушерства і гінекології”, де ці дослідження були засновані на зв’язку між народжуваністю і споживання морепродуктів.

Зміна важко, а часом це необхідно для бажаного результату і завагітніти нічим не відрізняється. Їжте більше фруктів і овочів і вирізання ртуті є те, що вам потрібно робити в будь-якому випадку, коли ви вагітні так чому б не почати зараз? Це дасть вашому тілу кращий шанс завагітніти і мати успішну вагітність.