ви повинні отримати чоловік зробив тест безпліддя

Ви і ваш чоловік намагається зачати дитину без успіху? Якщо це так, то було б доцільно, відвідування лікаря мати чоловіка-тест проводиться безпліддя. Як тільки є проблеми з фертильністю визначені, то ви можете почати лікуватися і рухатися ближче, щоб зробити вашу мрію про створення сім’ї реальності.

Це може бути досить незручно доведеться пройти через процес, але слід пам’ятати, що це всього лише засіб для досягнення мети. Тест може допомогти забезпечити правильний вид лікування, якщо є проблема, і ви будете більш імовірно зачати дитину з вашим чоловіком. Безпліддя проблеми між подружжям не є рідкістю і приблизно в половині випадків, фертильність чоловіка рівнів є проблемою.

Як правило, лікарі вважають, що є проблеми народжуваності, коли подружжя намагалося завести дитину протягом більше 12 місяців незахищеного статевого контакту і не було успішного зачаття. Як правило, рекомендується, що чоловіче у відносинах піти на тестування перших так як цей процес набагато простіше і безболісно порівняно з Тей жіночого.

Ви спочатку відвідати уролога і вони будуть проводити і інтерв’ю, а також медичний огляд. Під час консультації вони будуть просити вас про багато речей. Вони, ймовірно, включати ваш спосіб життя і історії хвороби. Вони будуть просити про ліки, які ви приймаєте, так як деякі ліки мають вплив на чоловічої сперми.

Там можуть бути деякі питання, які ви відчуваєте себе незатишно, як відповісти на таке, чи використовуєте ви рекреаційні наркотики, якщо ви коли-небудь мали які-небудь венеричні захворювання, ваше сексуальне життя з вашим чоловіком. Вони також, ймовірно, хочете знати, курите ви, про вашу дієти та фізичних вправ звички.

Вони також матимуть ви даєте їм зразок сперми, яке буде відправлено на патологоанатома для тестування. Вони будуть дивитися на вашу сперму і підрахувати кількість нормальних, здорових сперматозоїдів, їх форма і як вони рухаються навколо. Якщо ви, як вважається, мають низьку кількість сперматозоїдів, це не означає, що ви безплідні обов’язково, так само, як мають хороший рівень сперми не миттєво означає, що ви родючою.

Лікар також вивчити сексуальні репродуктивних органів шукати завалів або інші проблеми, і вони можуть також вивчити ваш рівень гормонів, щоб перевірити, якщо це може бути провідним до проблем з фертильністю. Чоловічий тест безпліддя є безболісним, але може бути трохи ніяково.