годування груддю під час вагітності – плюси і мінуси

Це не обов’язково, щоб уникнути грудне вигодовування вашої дитини, якщо ви знаходитесь у вагітності знову. Раніше, було рекомендовано лікарями, що якщо ви грудного вигодовування дитини, то ви йшли необхідних поживних речовин для вашої дитини, і це не добре для дитини в живіт, і він не зможе отримати достатнє харчування для здорового зростання . Тим не менш, у даний час дослідження довели, що це помилка. Але є деякі люди, які не повірять з ним, хоча, якщо ви даєте їм докладно пояснення. Там немає необхідності для суперечок і тепер єдине, що важливо те, що ви одну людину, яка може прийняти рішення про те, щоб годувати свого малюка чи ні. У будь-якому разі не дозволяйте нікому зайнятися рішенням для вас, замість цього.

Хоча, якщо грудне вигодовування не заподіяти ніякої шкоди дитині в утробі матері, є деякі станом здоров’я припинити грудне вигодовування вашої дитини. Перш за все, ви будете втрати вашої енергії шляхом годування як для дитини в руці і дитиною в животі і того, ваша дитина почне кусати сосок. Більше того, якщо ваше молоко починає ставати сухий, то це ознака того, що ваша дитина говорить вам, що цей час для вас зробити перерву для годування грудьми. Якщо ви розробляєте маститу то це вагома причина для Вас, щоб припинити грудне вигодовування.

Якщо ви вирішите припинити грудне вигодовування, то переконаєтеся, що він тільки тому, що цінують причини, або коли ваш малюк потягнувся до віку кинути годування і більше не потрібно їсти для грудного вигодовування. Це не шкодить у припиненні грудного вигодовування, тим не менш, вона не може бути гарною, щоб зупинити відразу без всякої причини за винятком зв’язку з вагітністю. Ваш малюк буде також чинити опір проти нього сильно, як це відбувається несподівано і раптом, він не міг цього винести. Він неодмінно поєднуватися з цим фактом, що про прибуття нової сестрою або братом, і це не прекрасно, щоб дозволити цьому статися. Повільно Дозвольте своїй дитині забули грудей, і це тільки кращий спосіб вирішити цю проблему. Для цього ви повинні годувати дитину лише обмежений час на день, це не буде робити будь-яких потрясінь для дитини, і вони не будуть тримати це в розумі з усього, і ви теж не будете відчувати себе винним в запереченні грудей для вашої дитини .

І якщо ваша пропозиція, щоб продовжити годування грудьми, то це добре для вас мати консультації з лікарем, і вони не можуть приймати ваше рішення миттєво, а іноді вони можуть зважитися на вас через деякі підстав. Отримати консультації з лікарем і вирішити, чи буде воно грунтується на хороше здоров’я ваше, або просто на старої віри. Якщо ви не задоволені рішенням, прийнятим лікарем потім зробити консультації з деякими іншими лікар, який діє для вашого благополуччя і підтримки, який дає вашим бажанням. Ваші родичі також дасть декілька порад в цьому випадку, будьте терплячі і отримати все, але активують, що ви вважаєте прийнятним і буде добре для вас і вашої дитини.

Ви повинні мати на увазі, що якщо ви в змозі піклуватися про своє тіло і здоров’я, то грудне вигодовування протягом всієї вагітності період немає ніякої шкоди. Ви теж можете отримати задоволення від годування немовлят і, в той же час.