готується до дитини поради для еко-свідомих

Додавання нового дитини у вашій родині хвилююча подія. Для екологічно свідомих батьків, всі речі необхідні для новонародженого здається надмірним. Зрештою, багато хто з найбільш популярних предметів дитячого передач просто не екологічно чисті. Якщо ви скоро-к-бути батько, який хоче “йти зелених” під час підготовки до нових прибуттям, ось кілька порад, які можна використовувати.

підгузник дилема

Перший міст, ви повинні будете перетнути як новий батько вирішує, що підгузник типу у використанні. Протягом століть до сучасного покоління виховання дітей, батьки використовували тканинні підгузники для своїх малюків. Там просто не було іншого вибору. Проте все змінилося, коли одноразові підгузники з’явилися на ринку. Ви, напевно, припустити, що тканина пелюшки є найбільш екологічно чистими, але ви можете бути впевнені? Зрештою, ви будете витрачати багато води і електрики очищення тих підгузників, тому, який дійсно краще?

Одноразові підгузники додати 5000000 тонн неочищених стічних вод на звалище щороку. Це включає в себе 2 мільярди тонн сечі, калу, паперу і пластику. Підгузки використовуються американських немовлят прийняти 200 000 дерев, на рік виробляти. Одноразові пелюшки приймати сотні років розкладатися, і деякі з пластмасових деталей ніколи не буде повністю розкладаються. Майбутнього впливу одноразові на планеті величезні.

На відміну, тканинні підгузники роблять використання води та електроенергії для очищення, але це має набагато менший вплив на навколишнє середовище в цілому, ніж при використанні одноразових робить. Фекалій і сечі, наприклад, відправляється на очисні споруди, де вона повністю вилучені з води шляхом в каналізацію, а не вбирається в землю на звалищі.

Доброю новиною є те, що тканина сьогоднішньої підгузники так само легко використовувати як одноразові, і вони дуже мило теж. Сучасні одноразові бувають різних стилів, але більшість з них багатошаровий вкладиш, який поглинає стільки ж, скільки одноразовий підгузник може. Батькам більше не потрібно використовувати шпильки, тому що підгузники склав з липучкою або спеціально розроблені застібки підгузника. Крім того, діти, які використовують тканинні підгузники мають тенденцію до горщика поїзд швидше, ніж діти, які використовують одноразові, тому що вони відчувають в їх вологості підгузників і більшою мірою готові ознайомитися з процесом використання туалету, щоб уникнути почуття, що мокра.

Органічна одяг дитини

Ще одне міркування, що екологічно свідомі батьки повинні зробити сер їх дитина буде використовувати органічні одягу дитини. Одяг для новонароджених, як правило, зроблені з м’яких матеріалів, як бавовна. Хоча це дуже зручно для дитини, вони можуть нести шкідливих хімічних речовин, волокон рослин поглинається в той час як вона росла і як лікувався, буде зроблено в тканину.

Органічна одяг виготовлений з органічної бавовни, а значить, не міститиме цих небезпечних хімічних речовин. Не тільки ви будете допомагати навколишньому середовищі шляхом заохочення виробників відмовитися від використання пестицидів, але ви також гарантувати, що елементи, які найближче до чутливій шкірі вашої дитини є як можна більш безпечним для Вашого малюка.

лосьйонів, мила і миючих засобів

Вірте чи ні, традиційні лосьйони і мила дитини, що дуже багато батьків використовують може бути шкідливим для вашого малюка. Багато шампуні і лосьйони містять дитини парабенів, небезпечної хімічної речовини, яка всмоктується в шкіру вашої дитини. Paraben можуть імітувати естроген, який може призвести до раку. Поки невідомо, чи буде кількість парабенів в дитяче мило і лосьйони достатньо бути небезпечним, так як еко-свідомих батьків, ви, ймовірно, більш ніж готові, щоб уникнути їх. Доброю новиною є те, що кілька “зелених” мило і лосьйони ви можете купити для вашого малюка, якщо ви робите покупки ретельно.

Пральний порошок є ще однією областю, які ви можете використовувати деяку обережність. Лікарі радять батькам вже проти використання традиційних миючих засобів на одяг своєї дитини через агресивних хімікатів і дратівливі духи, які вони містять. Більшість батьків купити спеціальні “Baby Safe” пральний порошок, але навіть вони можуть містити токсичні хімічні речовини, які ви хочете, щоб триматися подалі від дитини. Ви можете зробити свій власний пральний порошок, щоб уникнути цих проблем, або ви можете придбати нетоксичні пральний порошок з екологічно орієнтованими дитини магазині.

годування передач

Одна з останніх проблем, що дослідники виявили в дитячому світі BPA. BPA представляє собою хімічну речовину, яка міститься в різних твердих пластмас, таких як ті, які використовуються в пляшках і інший механізм годування дитини. БФА, як вважають, підвищує ризик розвитку деяких видів раку в майбутньому. Висока впливу BPA також може призвести до репродуктивних проблем.

Дослідники виявили, що це потенційно небезпечні хімічні витоку в їжу, яка зберігається в контейнерах, зокрема, якщо вони підігріти в мікрохвильовій печі, яка є поширеним способом для нагріву дитяче харчування. Адвокати в даний час працюють в напрямку отримання BPA видалені з усіх передач дитиною і малюка грудьми, але поки цього не сталося, освічені батьки повинні зробити кроки самостійно, щоб захистити своїх дітей від цієї потенційної небезпеки.

Годування грудьми мами можуть захистити своїх новонароджених від BPA, не використовуючи дитячі пляшечки. Проте, грудне вигодовування не є єдиним джерелом харчування для дітей старшого віку та дітей ясельного віку, і BPA може бути знайдений в сіппо чашки, пластикові ложки і пластикові миски. Як “зелені” батько, ви хочете, щоб робити покупки для бісфенол-товарів для дітей.

Один з варіантів, щоб уникнути потенційної небезпеки BPA, щоб купити скляні пляшки немовляти і сіппо чашки, які зроблені з бісфенол-пластика. Якщо ви не знаєте про те, варто чи іншому пункту годування безкоштовно BPA, зверніться до виробника і запитати. Більшість великих компаній, які виробляють поставок дитячого харчування є бісфенол-варіант для зацікавлених батьків.