грудне вигодовування поради

Смоктання є найсильнішим інстинктом новонародженої дитини має, так що немає, як правило, жодної проблеми з отриманням ним смоктати. Однак, нова мати може відчувати себе ніяково і не знаю, як тримати дитину на руках або почати процес. Один хороший спосіб полягає у проведенні животика дитини, щоб самостійно і мають підборіддя до грудей. Кубок грудей з великим пальцем на сосок пальцями і під ними. Лоскотати дитини губами з соском, і ви скоро побачите, що маленький рот відкривається і закривається, де це потрібно.

Годинники, щоб бачити, що верхня і нижня губи викотили. Якщо це не так, то розірвати всмоктування, вставивши мізинець між ретельно рот дитині і Вашої грудей. Кінчик носа дитини може торкнутися грудей, але стежити, щоб бачити, що є ще дихає простором, або дитина буде задихатися, а не зможе оплатити щасливо.

Переконайтеся в тому, що більша частина темної область навколо соска насправді в рот дитини. Це допоможе запобігти утворенню тріщин. Після годування закінчено, даємо трохи грудного молока сушити на соски, а потім покрити з бюстгальтером або годуючим майданчик. Ніжність нормально протягом перших кількох днів, але не повинні зберігатися. Якщо грудей або соски дуже болить, то ви повинні звернутися до лікаря або піти в клініку дитини.