грудне вигодовування харчування

Отже, ви вирішили годувати дитину грудьми! Ви хочете, щоб переконатися, що і ви, і ваш малюк отримуєте всі необхідні поживні речовини, щоб залишатися здоровим і сильним. За даними Американської академії педіатрії, годуючим матерям потрібно з’їсти близько 300 калорій більше щодня, ніж зазвичай і принаймні 1500 калорій щодня. Ваше щоденне споживання їжі повинен складатися з різноманітних здорових продуктів з підвищеним вмістом білка, багаті кальцієм продукти і велику кількість води. На додаток до цих загальних правил, ви повинні також:

1. Зверніть увагу на відчуття голоду. Тобто, поки ви не будете задоволені і споживають багато поживними речовинами продукти, такі як цілісні зерна, бобові, фрукти і овочі.

2. Моніторинг реакції вашої дитини. Якщо ви помітили, що він або вона послідовно розвиває коліки або газу після ви їсте певні продукти, то ви можете зменшити споживання цих продуктів або усунути їх повністю при годуванні груддю.

3. Очікувати, що ви може бути особливо спрагу протягом перших кількох днів після пологів, як ваше тіло втрачає зайву рідину накопичені під час вагітності. Збільште споживання рідини, яка не заповнена порожніми калоріями для того, щоб запобігти зневоднення.

4. Обмежте споживання напоїв з кофеїном, оскільки вони можуть зробити вашої дитини нервовим і дратівливим і навіть зробити його важким для нього або її, щоб змусити себе заснути. Розглянемо питної напої з кофеїном відразу після того, медсестри в цілях мінімізації негативного впливу на дитину.

5. Продовжуйте приймати вітаміни для вагітних, якщо інше не спрямоване Вашим лікарем.

6. Переконайтеся, що є продукти, які багаті цинком, оскільки це розширює можливості дитини виробляти антитіла. Деякі харчові джерела цинку є гамбургери, курячі грудки і хліб з цілісної пшениці.

7. Обмежте споживання вина на 2 або менше очок на тиждень.

8. Будьте в курсі харчової чутливості, які можуть виникнути в результаті загальних алергенів, таких як коров’яче молоко, яйця, ракоподібні, пшениця, горіхи і арахіс. Деякі ознаки харчової чутливості є попрілості, шкірні висипання, хронічні нежить, діарея і надмірна метушливість.

Якщо ви не серйозно недоїдають, ваше молоко буде забезпечувати всі поживні речовини, ваша дитина потребує, так що якщо є щось не вистачає у вашому раціоні вона буде, швидше за все, ви, а не дитина, яка страждає. Для вашого власного благополуччя, роблять все можливе, щоб їсти здорову, добре збалансовану дієту. Це кращий спосіб гарантувати, що у вас є витривалість і силу ви повинні будете бути найкращою мамою ви можете бути!