гіпертензії під час вагітності є проблемою, яку ви повинні знати,

Вагітність індукованої гіпертонії є найбільш звичайна проблема виникає під час вагітності. Насправді 2:58 відсотків вагітних жінок мають Вагітність гіпертензія.

Кеті Хансен з Ель-Монте, штат Каліфорнія був Вагітність гіпертензія під час своєї четвертої вагітності. Вона виявила на її третій пренатального обстеження.

Як вона дізналася, перша вагітність, сімейна історія прееклампсії у родичів першого ступеня, і час з моменту вашої останньої вагітності менше 2 років або більше 10 років збільшити ймовірність вагітності гіпертонії.

Інші фактори, які підвищують Вагітність гіпертензія є хронічна гіпертонія, цукровий діабет з ураженням дрібних судин, захворювання нирок, тромбофілії та ожиріння.

Індукованої гіпертонії вагітність може не викликати жодних симптомів. Тим не менш, це може викликати порушення зору, як мерехтінь (спалахи світла) і скотоми (сліпі плями) – ймовірно, від спазму мозкових артерій, верхній частині живота від набряк і запалення печінки і швидкого збільшення ваги. Верхня болю в животі можуть виникати раптово і, як правило, постійним і досить важка. Головні болі часто в передній, пульсуюча і схожа на мігрень головні болі.

Небезпека Вагітність гіпертензія є те, що це може призвести до тромбоемболії (згустки крові), інсульти, судоми, набряк печінки, яка може призвести до печінкової недостатності, ниркової недостатності, білок у сечі, відшарування плаценти, де плацента відділяється від матки і навіть смерть матері. Справді, з 1991 по 1999 рік більше 15% випадків смерті жінок під час вагітності були викликані вагітністю гіпертензія.

Існують три форми Вагітність гіпертензія: хронічна гіпертонія, прееклампсія і транзиторна гіпертензія.

хронічна гіпертонія

Найбільш часто зустрічаються хронічна гіпертонія не має ніякої іншої причини. Однак, це може бути викликано захворюваннями нирок, як полікістоз нирок, клубочкової або інтерстиціального захворювання, коарктація аорти, гормональні проблеми, такі як кортикостерону або надлишок мінералокортикоїдів, феохромоцитома, гіпертиреоз або гіпотиреоз, занадто багато гормону паращитовидної залози або навіть з використанням оральних контрацептивів.

прееклампсії

Ніхто не знає напевно, що викликає прееклампсії. Одна річ, яку ми знаємо, що це викликано проблемою з прокладкою всередині кровоносних судин. Це змушує кровоносні судини до спазмів. Коли артерії стають все менше, кров’яний тиск зростає. Збиток також змушує кровоносні судини до витоку викликаючи набряки. Це може викликати проблеми з мозку, легенів і нирок. Ці зміни можуть призвести до зниження припливу крові до зростаючого дитині.

Транзиторна гіпертензія

Підвищений артеріальний тиск називають транзиторна гіпертензія просто відбувається на пізніх термінах вагітності. Тоді після пологів, кров’яний тиск повертається до нормального. Але, це, ймовірно, збільшує ваші шанси на отримання високого кров’яного тиску в подальшому житті.

Вагітність гіпертонія є однією з основних причин, чому ви повинні тримати регулярні зустрічі з вашим лікарем.