дає новий жупел бджоли плюс 2010 виправдала свою назву

Bugaboo, нарешті, почав Bee Plus; виставлено в якості нової і покращеною версією оригінального батьків Bee Bugaboo скрізь є великі надії, що новий 2010 рік буде Bee згладити мало чіпляються, як в оригінальному Bee, вперше випущений в 2007 році, при збереженні особливості, які зробили Bee такою популярною коляски в першу чергу.

Незважаючи на компактні і легкі Bee, від Bugaboo є виключно популярної моделі спостерігається загальна нитку через неминучу критику. Найбільш поширені несправності знайдений з Bee була невеликого розміру сидінням – Bugaboo стверджують, що коляску можна використовувати з самого народження, аж до 4-х років – проте багато батьків виявили, що сидінням було щільне прилягання для збільшення малюків . На щастя Bugaboo виправили цю Plus і модель може похвалитися більш щедрим, широким сидінням і з регульованими по висоті спинка заднього сидіння і розширюваний подушки сидіння.

Іншим корисним доповненням є ергономічно формованих заднього сидіння; це, в поєднанні з додатковою гнучкості сидінням означає, що є великий акцент на підвищений комфорт з новим бджоли. Ще однією новою особливістю є Bee Plus п’ять ременів безпеки точку, яку можна регулювати разом з сидінням для забезпечення ідеально підходить, як для комфорту і безпеки в міру росту дитини від новонароджених аж до малюків.

Bugaboo також міняли шасі спиратися на оригінальні нововведення Bee, поліпшення гальмівної системи і додавання кругової спільної системи зворотного, щоб зробити зміни положення сидіння спереду назад легше. Раніше місце одиниця повинна була бути відділена від шасі для перемикання від задньої до вперед стикається, однак, нове спільне круговий означає Сидіння можна легко змінити. Колеса також був перероблений, що дає їм більш короткий зовнішній вигляд, що нагадує першу коляску Bugaboo, жаба. На додаток до 4 колеса Підвіска індивідуальна більшого розміру, заповнений піною колеса забезпечують відмінний захист від нерівній землі та пропонують гладкою і легкої їзди.

Зовнішній вигляд мудрий є також деякі невеликі хитрощі, щоб оригінальний дизайн Bee – непопулярні м’які “Крила” на сидіння блок пішли і відмітні козирок від сонця, який вже був щедрий, був розширений і тепер має більший капюшон, щоб запропонувати ще більшого захисту від сонця.

Досі відповідь на нові та вдосконалені Bugaboo Bee була позитивною і, дійсно, Bugaboo мати хороший послужний список чуйно адаптують свої проекти, щоб включити зворотний зв’язок на свої проекти, їх поточні три в одному коляска, Cameleon, є кульмінацією багатьох років налаштування роботи конструкцій оригінального Bugaboo Frog і пізніше Gecko коляскою. Очевидно, Bugaboo взяли свій час і покласти багато думав у запуску Bee Plus для того, щоб запропонувати батькам великі, практичні і довговічні коляски, які побачать їх від народження дитини аж до кінця роки малюка .