десятку природних способів збільшити ваші шанси на зачаття і родючість

Протягом останніх двадцяти років безпліддя різко зросли і, за оцінками, від 20 до 35 відсотків подружніх пар, які відчувають проблеми з зачаттям.

Для того, щоб завагітніти, ви повинні збільшити вашу фертильність. Є кілька кроків, які ви можете зробити, ви природно, щоб збільшити вашу здатність завагітніти.

1. збалансоване харчування

– Чоловіки і жінки повинні їсти добре збалансовану дієту з великою кількістю продуктів, багатих фрукти, овочі та білкові продукти. Hal INI допоможе збільшити вашу енергію, зберегти здоров’я і забезпечують поживні речовини, необхідні для підтримки функціонування вашої репродуктивної системи належним чином.

– Вирізати кави і всі інші продукти, що містять кофеїн і всі інші продукти, що містять кофеїн. Споживання двох чашок кави на день або більше, як було показано негативний вплив жіночої фертильності, особливо у жінок з ендометріозом або захворювання, що впливають на маткові труби. Кофеїн міститься в наступному: шоколад, чай, какао, деякі безалкогольні напої, а також деякі більш-позабіржовому продуктів.

– Пийте принаймні вісім склянок води в день.

– Припинити вживання алкоголю. Алкоголь впливає на вас і вашого партнера. Насправді, пити будь-який алкоголь взагалі може знизити народжуваність удвічі – і чим більше ви п’єте, тим менше ймовірність завагітніти.

– Жінки повинні замінити високі закуски цукру зі свіжими фруктами і збільшити споживання цинку, який міститься в рибі, горіхах і насінні.

– Споживайте одну щоденну порцію повну жиру молочні (тобто, 1 склянку незбираного молока, повний знежиреного йогурту, або 1-2 унції сиру). Це тому, що недавня доповідь показав повну жиру молочні може допомогти збільшення народжуваності у жінок більше, ніж молочні low-fat/nonfat.

– Виріжте куріння. Куріння сигарет, як відомо, викликає ряд проблем зі здоров’ям, які, можливо, включають зниження кількість сперматозоїдів, ваше виробництво сперми, і навіть ваше лібідо (статевого потягу).

2. Підтримуйте здорову вагу

Коли мова йде про народжуваність, занадто тонкі так погано, як занадто товстий. Будучи надмірно вагу або надмірна вага значно знижує здатність до зачаття.

Жир має важливе значення для родючості і необхідно для того, щоб овуляція. Поради фахівців родючості є правильно харчуватися і регулярно займатися спортом, а також прагнути до індексу маси тіла (ІМТ) – ваша вага в кілограмах розділити на квадрат зростання в метрах – від 20 до 25.

3. Зменшити стрес. Стрес може бути втручанням як дозрівання яйцеклітини і овуляцію процесу у жінок. Такі проблеми, як імпотенція і труднощі з еякуляцією може бути результатом емоційної напруги у чоловіків. Спробуйте йогу або медитацію, щоб допомогти зняти стрес або бачити консультанта, щоб дізнатися методи управління стресом.

4. Вправа кожен день протягом не менше 30 хвилин. Фізичні вправи допоможуть отримати кров циркулює і протікає через репродуктивної системи, заохочення регулярної овуляцією. Тридцять хвилин на день пішки, на велосипеді або плавання може збільшити шанси на зачаття.

5. Займайтеся сексом регулярно. Займатися сексом регулярно може поліпшити якість сперми і підвищити ваші шанси завагітніти.

6. Використовуйте рослинні лікарські засоби збільшення народжуваності. Вітекс, також відомий як Авраамового, може допомогти в регулюванні менструального циклу жінки, сприяють овуляції, подовжити її лютеїнової фази (час від овуляції до першого дня наступної менструації) і регулювати її рівень гормону. Жінки також можуть використовувати Dong Quai, щоб допомогти регулювати їх менструальних циклів і збалансувати свої гормони. Чоловіки можуть розглянути питання про використання женьшеню для підвищення їх рівня тестостерону і як поліпшити рухливість сперматозоїдів і сперматозоїдів.

7. Займаються сексом за день до овуляції, щоб збільшити ваші шанси на зачаття, займаються сексом до овуляції. Сперми потрібно близько 12 годин на матці перш ніж вони можуть запліднити яйцеклітину. Розрахунок і вивчення вашого менструального циклу, щоб визначити час, коли ви дуже родючим і обов’язково займатися любов’ю часто, що народжуваність в межах вікна.

8. Носіть вільний одяг Було встановлено, що тісний одяг може вплинути на фертильність жінок і чоловіків. Вільний одяг, таку як боксери замість трусів може допомогти, якщо людина знаходиться на ризик, пов’язаний з яєчками на вищій, ніж нормальна температура і якщо його спосіб життя включає в тривалому сидінні.

9. Зробіть Любов після полудня. Найбільш родючі час пари діб знаходиться між 5 вечора і 7 вечора. Кількість і якість сперми змінюється протягом дня, досягаючи максимуму в кінці дня з сперматозоїдів, що на 35% вище, ніж у першій половині дня. Оскільки жінки, швидше за все, овуляція від 3 до 7, деякі дослідники вважають, пари залишити роботу рано для дитини рішень побачень.

10. Приймаючи вітаміни і мінерали. вітаміни і мінерали необхідні, тому що навіть найкраща дієта в світі не буде містити всі необхідні поживні речовини, щоб дати вам найкращі шанси на зачаття. Вітамін В6 може допомогти жінці подовжити її лютеїнової фази. Цинк може допомогти поліпшити чоловічої сперми кількість і якість, і вітаміну С може також допомогти поліпшити рухливість сперматозоїдів і якість.