дитини суха шкіра

Сьогодні, один з кожних чотирьох або п’яти немовлят і малюків страждають від сухості шкіри. Це робить їх схильними до більш серйозних шкірних захворювань, таких як екзема. Оскільки їх шкіра більш тонка, ніж у дорослих є, важливо знати всі ходи і виходи з догляду за шкірою для них.

Причини дитини суха шкіра

Коли дитина народжується, вона спочатку покрита слизьким шаром амніотичної рідини. Протягом перших декількох днів, її шкіра все одно можуть бути використані для такого сухий навколишнього середовища і розвитку ділянки сухої шкіри і почервоніння. Сухість в повітрі, наприклад, взимку, так і всередині нагрітого будинках, також може позбавити її шкірі вологи.

Люблячі батьки можуть випробувати бажання дати дитині щоденні ванни, щоб переконатися, що вона залишається чистою. Те, що більшість людей не знають, що щоденні ванни не потрібні, і може насправді шкоду і суху шкіру. Літо також час для купання в басейні і океані, особливо для активних малюків. Солі та хлору було сушіння вплив на шкіру і може викликати висипання.

Профілактика і лікування дитини суха шкіра

Додавання або випарник зволожувача в дитячій кімнаті допоможе контролювати вміст вологи в повітрі і допомогти їй гідратів сухої шкіри. Коли температура стає занадто холодно, часто буває, краще дати дитині більше одягу, щоб носити замість того щоб повернути нагріваються; це призведе до зниження вологості. Протягом літа, вжити заходів по захисту дитини від сонячних опіків. Дайте їй рукавички або рукавиці протягом зими, як захист від падіння рівня вологості і подряпин.

Коли справа доходить до миття дитини, ванна кожні три-чотири дні, цілком достатньо, щоб дати їй мірою захисту від сухої шкіри. Як дитина росте і починає повзати і брудняться, ванна заплановані через день розумно, просто переконайтеся, щоб уникнути перлинні ванни якомога більше, так як мило і піну прагне, щоб висушити шкіру. Це досить часто, щоб просто губку області, які виглядають сухими протягом дня.

Даючи дитині ванну, бажано використовувати теплу воду замість гарячої, так як гаряча вода сушить шкіру. Це також гарна ідея, щоб скоротити час купання до десяти хвилин або так більше підкопаєшся більша частина вологи з її шкіри. Не використовуйте мило на дитину. Замість цього використовуйте мило без, запаху миючого засобу. Мило, як і в будь-якому іншому можливому випадку, сушить шкіру. Протягом декількох хвилин після того, як ванна, погладити її сухою і нанесіть зволожуючий крем, лосьйон або пом’якшувальну. Це заблокує в її шкіру вологою взяли в з ванни і не тримати її шкіру пружною до наступного разу ванну. Переконайтеся, що зволожувач не має барвників і важкі духи, так як це може викликати роздратування і сухість шкіри.

При пранні одягу дитини, промийте їх у партію окремо від одягу інших членів сім’ї. Не використовуйте мило і пом’якшувачі тканини на її одязі, так як миючі засоби можуть дратувати її сухість шкіри і викликають алергію. Чайного дерева і випічки соди повідомили в минулому в якості заміни для миючих засобів. Протягом дня, переконайтеся, що дитина одягнений не дуже сильно, і намагаються уникати будь-яких вовни або нейлону у своєму гардеробі. Вовну, а також інших синтетичних матеріалів, мають грубі краю, які легко викликати роздратування, особливо в ніжної шкіри дитини. Одноразові і тканинні підгузники і прекрасні і прийнятним для немовлят. Існує тільки одне правило, щоб пам’ятати про підгузки: якщо вона мокра, змініть його. Багато батьків не залишають одноразових підгузників на їхніх дітей занадто довго, поки основні сплески і піддає шкіру дитини більше, ніж просто вологості.

Малюки люблять грати у воді, і поїздки на пляж або басейн, часто для того, протягом літа. Для захисту від сухої шкіри, викликані солі і хлору, обполосніть дитини повністю у водопровідній воді після купання, а потім застосувати хороший зволожуючий крем. Як правило для дітей, тим товщі зволожуючий крем, тим краще.

Проконсультуйтеся з Вашим лікарем

Регулярно перевіряйте шкіру дитини для будь сухої шкіри і почервоніння. У той час як екзема часто піддається лікуванню за допомогою звичайних додатків зволожуючих засобів, часто краще, щоб побачити його лікарем, якщо почервоніння жевріє або якщо дитина завжди незручно. Червоний, сухої шкіри може також бути ознакою іхтіоз, генетичні захворювання. Як суха шкіра стає ще гірше, він може зламатися, набухають, або заразитися.

Це завжди гарна ідея, щоб проконсультуватися з лікарем, якщо суха проблеми вашої дитини шкіри турбуватися. Запланувати відвідування, якщо її сухій шкірі не реагує на лікування додому.