дитинка шапочки – дитячі іграшки всіх часів

Дитячі шапочки не було навколо так багато, так як вони «народилися» тільки в 1994 році, коли Тая Уорнера представив перший шапочки дитини на ринку. Не багато хто знає, що Дитяча шапочка або більш офіційно відомий як шапочка дитини були вперше зроблені ім. Він зробив Дитяча шапочка бути більш реалістичними, надавши йому більше повітря. Іншими словами, було менше начинкою всередині кожної дитини шапочки. Звичайні іграшки дитини були наповнені до самого кінця, і вони були жорсткими. У той час як Тая шапочка дитини була наполовину заповнена начинку і наполовину заповнений бобами. Таким чином, ім’я дитині шапочку. Інші конкуренти посміхнувся і сказав, що його іграшки довго не протримається. Але з точністю до навпаки те, що сталося!

Тепер, “оригінальні дев’ять”, як їх офіційно називають перші дев’ять дитини шапочки Ty Warner зробили. Ці плями собаку, свиню Стукач, Патті качконіс, Cubbie ведмедя, лося шоколад, кліщі омара, сплеск косатка, Ноги жаби і спалахом дельфіна. Колекціонери назвали їх в якості таких, оскільки вони, де перша дитина шапочки доступні, які продавали на менш ніж $ 5,00 кожна. Кожен Дитяча шапочка поставляється з коротким віршем, щоб ввести його в малюка. Це було написано на червоній формі серця тег, який кріпиться на слух тварини.

Не так багато відомо, скільки дитині шапочку повністю в існуванні, так як є лінія розроблена, що створити сім’ю дитячої шапочки. Найбільш відомим є плюшевий ведмедик Дитяча шапочка, яка була створена. Основна картина просто повторно використовувати і різні кольори були використані для створення сім’ї. Різні назви давалися кожному плюшевим ведмедиком у відповідності з традицією, мають ім’я. Деякі плюшевого ведмедя шапочки дитини, як правило, використовуються для пам’ятних застосувань, таких як в четверте липня або є Діани, принцеси Уельської були зроблені в якості пункту пам’ятних колекційних.

Проте офіційний шапочки дитини були в основному форми тварин, таких як кішки і свині, собаки і бегемоти. Ці, як правило, яскраві і стилізовані, щоб зробити їх у приємні оку. Офіційний Дитяча шапочка приходить зі своїм власним ім’ям. Вона має свою власну дату народження. І найважливіший з усіх, короткий вірш у якому описується його особистості.

Дитяча шапочка божевільний сталося наприкінці 1996 року, коли скажений колекції дитячого шапочки почалася. Це спонукало Ty Warner на пенсію деякі з дитини шапочки, щоб роздути ще більше продажів і маркетингу бік його продукції. Були люди, які купили оптом в очікуванні можливого майбутнього значення однієї Дитяча шапочка. Однак, як і інші примхи, які легко піднімаються і можуть бути легко забуті, захоплення Дитяча шапочка була просто ще одна примха, яка швидко зійшов з дистанції. Або те, що очікування лих, “інвесторів” не відбулася взагалі.

Незважаючи на те, що сталося, дитячі шапочки тут зупинятися, оскільки діти зазвичай воліють м’які іграшки, які вони можуть легко обійняти і вкусити легко і утримувати в своїх руках. Дитячі шапочки не повинні бути в тій же сім’ї дитячої шапочки, щоб оцінити. Колекція дитячого шапочки показати тип особистості у дитини або це говорить така особистість дарувальник має.