догляд складніше

Перед тим, як списати грудного вигодовування для свого незручності, скористатися моментом, і дійсно розглянути плюси і мінуси цього питання. Крім того, що груди є найбільш природний вибір, існує цілий ряд причин, по яких ви можете захотіти переглянути перш ніж зважитися на метод годування.

Вночі, це, безумовно, більш зручний варіант. Коли ви перебуваєте люблячим випити і дійсно не хочуть бути з ліжка, годування грудьми на сьогоднішній день є найбільш зручною річчю там йде. Мало того, що грудне вигодовування менше часу, вона вимагає менше мозку. Ні возитися з правом суміші або температура, ваше молоко завжди ретельно перемішували і готові до роботи в повідомленні моментів. . Слідуючи тій же логіці зручності, є питання про подорож. Ми їхали трохи цього літа, і, коли моя дитина хотів поїсти, вона хотіла з’їсти вчора! Там не було ніякої думки в її голові чекати досить довго, для нас, щоб знайти де-небудь, де завгодно, щоб з’їхати на узбіччя і зробити пляшку догори. Я був так вдячний, що ми були грудному вигодовуванні і все, що я повинен був хвилюватися про ставало зручно.

Є люди, які вважають його руйнування нерва годувати в громадському місці, але якщо це реальна проблема для вас, є деякі дуже хороші охоплює такі як “Вим’я покриває”, що дозволить вам побачити, що ви робите, а також охоплюють все догори! Ви також можете накачати попереду часу подачі і пляшку, коли ви перебуваєте поза. Навіть якщо ви насосні для годування, коли ви перебуваєте поза, зручність решті частини графіка догляду ще переважує незручності періодичної накачуванням.

Грудне молоко призначене спеціально для змінюються потреб вашого зростаючого дитини таким чином, формулу не навіть близько до реплікації. Всі імунітети матері передаються через її молоко. Травна система дитини така, що дуже мало насправді отримує розщеплюються в шлунку і кишечнику є пористими дозволяє поживні речовини з молока, щоб пройти і зміцнити тіло. Коли суворі речовин, таких як Формула вводять тонку систему дитини, травна система знаходиться в біді, як він не обладнаний для обробки жорстких формула містить білки. Вони в кінцевому підсумку все минуле ковзання пористі стінки кишечника і сіє хаос на організмі викликає проблеми, такі як алергія, хвороби та інші неприємні побічні ефекти. Коров’яче молоко білки після того як вони були пастеризоване особливо важко зламати. На жаль, більшість формул засновані або на коров’яче молоко або соя.

Догляду вимагає багато роботи і деякі жінки стикаються з перешкодами. . Я не буду навіть намагатися сказати, що відхід є легким, тому що його немає. Це, однак, не виключено, і з правом підтримка приємним. Навчальний етап грудного вигодовування важко і кілька болючий, але техніка все! Знайти хороший консультант лактації які можуть показати вам прийоми і способи фіксації, що не боляче. Навчитися годувати дитину грудьми величезні зміни, що займає деякий час, щоб отримати повісити, але як тільки ви це зробите, ви відчуваєте зв’язок з дитиною практично неможливо повторити допомогою годування з пляшечки.

Якщо знаходитесь в середині грудного вигодовування і борються або шукають порад про фіксацію, перевірте мої інші пости на фіксації. Щасливі годування!