домашні мазі підгузників

Шкірі вашої дитини дуже м’який, чутливий і делікатний. Їх чутливій шкірі можуть бути схильні до висипу з хімічними речовинами в мило, лосьйони, або дитячі вологі серветки. Дуже поширена висип, що більшість немовлят отримаєте, попрілості. Використання підгузників мазь може запобігти або заспокоїти роздратування, викликане від висипки. Вибір кращих підгузників маззю, щоб зупинити висипання дуже важливо, тому креми з агресивними хімікатами може зробити гірше, висип і викликають більший дискомфорт для вашого малюка. Натуральні продукти дитини є кращими для використання на вашому дитини, тому що інгредієнти повністю органічні, вони не мають ніяких хімічних речовин або синтетичних інгредієнтів, і не зашкодить вашій дитині або їх шкіри.

Ви можете зробити свій власний природний мазь у себе вдома і контролювати інгредієнти, які ви хочете використовувати. Якщо у вас немає часу, щоб зробити свій власний маззю, ви завжди можете купити натуральні продукти, які гарантовано будуть органічних і хімічних безкоштовно. Це може бути цікавий проект, щоб зробити домашнє крем попрілості, але якщо у вас немає часу або не можете знайти інгредієнти, які ви повинні завжди схилятися до покупки органічних продуктів дитини.

Більшість рецептів з домашньої крем попрілості включають деякі загальні компоненти, такі як мигдальне масло, олія ему і Кукі горіхове масло. Інші інгредієнти, які ви можете використовувати: олія чайного дерева, воду, масло жожоба, масло ши, масло авокадо, або інші види масел залежно від рецепту ви хочете слідувати. Створення мазь може бути настільки ж просто, як просто поєднання інгредієнтів, в той час як інші рецепти вимагають, щоб ви тепло інгредієнти в пароварці, щоб об’єднатися. Деякі рецепти більш трудомісткий і вимагає, що інгредієнти сидіти в сонячному вікні, принаймні тиждень, так що інгредієнти можуть влити разом належним чином.

Використання масла ему в домашні рецепти дуже часто через цілющою масло містить. Він використовується для лікування небудь від висипу на шкірі зморшок, щоб тіло болю. Це зволожуючий агент, який є великим для попрілостей і може використовуватися для будь-якого типу сухої шкіри. Ему масло також використовується для лікування акне, забої, порізи, артриту або інших болів в суглобах, шрами, і зморшки просто назвати декілька.

Тепер, коли ви знаєте, що використовуються в домашніх мазі, ви можете подивитися на ці інгредієнти в натуральних продуктах ви хочете купити для вашої дитини, якщо у вас немає часу або компоненти, щоб зробити вашу власну мазей. Купівля натуральні продукти для Вас і Вашої дитини є кращою альтернативою, щоб зробити домашні засоби.