донорських яйцеклітин та ембріонів донорів

Якість яєць жінки безпосередньо пов’язано з родючістю і має вирішальне значення для зачаття. Деякі з яйця жінки будуть так звані хороші яйця в той час як деякі не будуть. Вік є одним одним з найбільших факторів, що впливають на якість яєць в жінці. Якість яйця, а також кількість, значно скоротиться з віком. Жінка, яку я їй N кінці 30-х і 40-х років має велику частку тухлих яєць. Низька якість яйця може привести в яйці була належно своїх імплантується в матку, хоча вона була запліднена. Яйця, які успішно імплантували не може бути достатньо здоровий, щоб вижити і привести до викидня. Можливі рішення для бідних кількості яйце або якості включають ЕКЗ з використанням донорських яйцеклітин або ембріонів.

Донорство яйцеклітин є процес, при якому жінка надає одну чи декілька для цілей ART.

Аналогічно пожертву зародка це процес, при якому жінка, яка зазнала ЕКО надає одну чи декілька її невикористовувані заморожених ембріонів для цілей ART. В обох випадках донора можуть бути відомі або анонімним.

Донорських яйцеклітин: безплідні жінки можуть прагнути донорських яйцеклітин, як правило, до 15 яєць (яйця, ооцити), коли у неї немає яєць, які можуть бути успішно запліднені, часто за рахунок випереджаючого репродуктивного віку. Крім того, жінки можуть прагнути донорських яйцеклітин, якщо у неї є раннє настання менопаузи, або народився без яєчників.

По-перше, пара повинна вирішити, використовувати яйця від друг / член сім’ї або від анонімного донора. Донорство яйцеклітини, як правило, від анонімних донорів безпліддя. Коли донор є анонімним, одержувач зазвичай має доступ до своєї етнічної приналежності, фізичних характеристик, навчальних запису і окупації. Пара отримує донорство яйцеклітин може вибрати, щоб зустрітися з донором яйцеклітини, якщо вона погодиться. Більшість донорів віком до 30 років (21-29) і пройшли медичне, генетичне і психологічного відбору. Як тільки яйця були отримані, ролі донора ооцитів завершена, як яйця потім заплідненої в лабораторії. Пари, які пройти ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами близько 30 до 50 відсотків шансів народити дитину за один цикл ЕКЗ.

Донорські ембріони: безплідної пари можна побачити донорів ембріонів, які є комбіновані сперми і яйцеклітин з 3-й партії.

Донора можуть бути відомі або анонімним. Зазвичай донором є жінка, яка вдало або невдало пройшла ЕКЗ, і заморожені ембріони вона не плануєте використовувати для себе. Не всі жінки, які пройшли ЕКО віддати свої невикористані ембріони. Деякі з них можуть, навпаки, вирішили тримати їх заморожені на невизначений термін, пожертвувати їх для використання в дослідженнях ембріональних стовбурових клітин або скасувати їх.

Зазвичай ембріон пожертвування обробляються банком ембріона або безпліддя. Банк ембріона або безпліддя буде тримати ембріонів криогенним збереглася, поки вони не збігу між ембріоном з ембріоном одержувача. Коли жінка жертвує одним з її ембріони, новонароджена дитина вважається жінка носії, так само, як відбувається з донорства сперми. Кожен донор ембріон пройшли деякий тестування і скринінг, але це залежить від генетичних батьків процесі ЕКЗ і клініки. Ембріона Одержувач може вибрати, за те, що своєю поведінкою ембріолог подальшого скринінгу і тестування ембріона.

Пар, які шукають донорські яйцеклітини або ембріони повинні запитати їх клініці, як донорські яйцеклітини або ембріони донорів були екрановані для забезпечення адекватного тестування та перевірки проводилися.

Яйце і пожертвування зародка також зроблено для біомедичних цілей дослідження.