допомогти мені завагітніти – інсайдерської секрети зачати дитину

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що це ви можете завагітніти, ви будете мати здорове тіло для вашої дитини рости дюйма

правильну дієту, щоб допомогти мені завагітніти

Ви повинні їсти здорову їжу, щоб переконатися, що ви будете мати здорову вагітність. Ваш раціон повинен включати фрукти, овочі, цільні зерна, і продукти з високим вмістом білка. Не багато перероблених харчових продуктів. Це допоможе вам завагітніти.

уникати вживання алкоголю і наркотиків, щоб допомогти мені завагітніти

Ви не повинні використовувати будь-які наркотики, коли намагалася завагітніти, це включає в себе алкоголь. Прийом ліків може привести вас і вашої дитини багато проблем, які ви просто не потрібно. Це проблеми включають в себе, але не обмежуються ними, пошкодження головного мозку, передчасні пологи, деформації, і ряд інших проблем. Це не варто шкодити вашій дитині або собі для деяких швидких задоволення.

пити багато води

Ви повинні пити багато води. Це буде тримати своє тіло гідратованих і позбутися від шкідливих токсинів у вашому тілі. Нормальна кількість становить від 6 до 8 склянок води в день.

регулярні вправи

Ви повинні проявляти будь-якому випадку, навіть якщо ви не намагаєтеся завагітніти. Вправа це особливо важливо, коли ви намагаєтеся зачати дитину, почати регулярний режим тренування і ви будете виглядати і відчувати себе краще.

приймати вітаміни

Ви повинні приймати вітаміни для вагітних при спробі завагітніти. Фолієва кислота має вирішальне значення для жінок, що намагаються завести дитину.