другий успіх ЕКО Ціни – як поліпшити ваші шанси вдруге навколо

Звичайно, коли ви пройти ЕКО, ви не налаштовуєте себе на невдачу. Дійсно, оптимізму і позитивності, має життєво важливе значення, але мають якийсь запасний план не песимістично, а просто підтвердження того, що навіть найкращі клініки в світі не користується відсоток успіху 100%!

Другий успіх ЕКО ціни в основному такі ж, як для першого циклу. Я кажу “значною мірою”, тому що є деякі варіації в цифрах і це залежить від причин, по яких перший цикл не працює.

Деякі клініки пропонують пакети з 3 циклів і це може бути гарною ідеєю, щоб скористатися цим при плануванні ЕКЗ. Це може дати вам координаційні центри, якщо ваша процедура не вдається, і хоча ніщо не може підготувати вас до розчарування, що мають майбутньої спрямованості може допомогти.

Після невдалої процедури, лікарі, як правило, проаналізувати, чому він не працює. Це може відбуватися з ряду причин. Якщо у вас є підручник циклу, з високою якістю ембріонів, сприйнятливою матки і нормального перенесення ембріонів, то немає ніяких причин, чому ЕКЗ не буде працювати. У цих випадках, другий успіх ЕКО ставки можуть бути дуже хорошими. У ситуаціях, коли проблема чи була виявлена ​​проблема, ліки або ваш протокол може бути змінений відповідно, і це може зробити все різниця, збільшуючи ваші шанси на успішний результат вдруге.

З точки зору того, що ви можете зробити, щоб поліпшити показники успіху другого ЕКО, ви повинні прагнути до того, щоб ви залишилися, як стрес, наскільки це можливо, роблячи можливостей для відпочинку. Виберіть те, що ви їсте занадто ретельно, гарантуючи, що ви їсте добре збалансований, в значній мірі органічної дієти, вільної від кофеїну, що відпускаються за рецептом і без рецепта препарати (при необхідності) і продуктів, що містять транс-жирів.