діти сплять говорити і лунатизм у дітей

Лунатизм і сну говорять є членами групи розладів сну називається парасомнии. Хоча це ніколи не відомо в точності, чому діти ходити і говорити в сні ні вважаються серйозними порушеннями, і не є результатом яких фізичних чи психологічних проблем. Обидва відбуваються під час глибокого сну дитини, близько 2:59 години після засипання.

Сон говорить відбувається частіше, ніж ходити в сон дітей, хоча вони часто зустрічаються разом. Парасомнии, як правило, працюють у сім’ях, і діти можуть випробувати один, два або всі три типи.

Звичайно, основне занепокоєння батьків за своїх лунатизм дитини є їх безпеку. Лунатизм дитина не має можливості вирішення він зазвичай робить під час неспання, що робить ймовірність отримання травми при лунатизм великий. Це може бути важко для батьків, щоб захистити свої лунатизм дітей, так як вони не роблять багато шуму, що робить його важким для батьків, щоб сказати, коли їхні діти лунатизму.

Кращий спосіб захистити своїх дітей повинен бути підготовлений. Батьки повинні повністю оцінити номер своєї дитини для будь-якої потенційної небезпеки. Двоярусні ліжка або будь-якого ліжка, що це високо над підлогою, ймовірно, не дуже гарна ідея для сновиди. Іграшки, взуття та інші предмети на підлозі повинні бути підібрані і прибрати до відходу до сну. Спальня двері повинні бути закриті і вікна повинні бути заблоковані, що дозволить забезпечити її дитина залишається у своїй кімнаті і не бродити навколо будинку. Системи сигналізації для дверей, вікон і навіть ліжка сновиди могла також розглядатися батьками. Лунатизм зазвичай зупиняється до підліткового віку дитини, і так довго, як заходи безпеки будуть прийняті, не повинна бути великий причиною для занепокоєння.

Сон говорить набагато більше спільного Parasomnia. Діти, які говорять у сні можна говорити дуже чітко і легко зрозуміти, а інші можуть бурмотіти, шуміти або бути несхожим. Якщо діти говорили голосно і, здається, засмутилися, це може бути гарною ідеєю для батьків, щоб піти на їх дітей і втішати їх, не розбудивши їх. Якщо вони просто говорять, краще всього залишити їх у спокої. Епізод, ймовірно, кінець протягом короткого періоду часу.