завагітніти з полікістозом яєчників – ви можете зробити IT_

СПКЯ або як його також відома, синдрому полікістозних яєчників є однією з провідних причин безпліддя у жінок дітородного віку в усьому світі. Завагітніти з СПКЯ є кошмаром, оскільки ви ніколи не знаєте, чи будете ви овуляція в цьому місяці чи ні. Існує допомогти там, хоча, і є речі, які можна зробити, щоб досягти завагітніти з полікістозом яєчників. Медична допомога буде доступна через GP, або, якщо ви готові спробувати щось трохи по-іншому, тобто альтернативні методи, які стверджують, що мали великий успіх.

СПКЯ в основному означає, що у вас є гормональний дисбаланс. Цей дисбаланс викликає яєчників до поломки при виробництві щомісячно яйця. Хоча яйце може зростати кожен місяць, він не досягає зрілості і вирвалася з яєчника. Він залишиться на яєчнику і стати кісти.

Медикаментозне лікування при завагітніти з полікістозом яєчників

Якщо ви намагаєтеся по вагітності та СПЯ вашим лікарем може порадити по ходу Кломид або інші подібні ліки, щоб допомогти вам овуляції. (Кломид або кломифен, як це іноді називають, використовується також для жінок, які мають ЕКЗ) Кломид обдурить ваше тіло у створення вашого рівня гормонів росту, що в свою чергу має стимулювати яєчники у виробництво і випуску, що всі необхідні яйце.

Деякі жінки описують весь процес як Кломид несамовиті оскільки немає ніякої гарантії, що він буде працювати. Кломид також може прийти з побічними ефектами, як перепади настрою, припливи, нудота, втома і збільшення ваги.

Ваш лікар може також рекомендувати процедуру називають LOD (Лапароскопічна яєчників діатермія) Це лікування, яке використовує лазер для запису яєчників в надії, що це дозволить ремонтувати і виправити гормональний дисбаланс.

Альтернативні методи для досягнення СПКЯ вагітності

Там інші методи, доступні для роботи до зцілення себе від СПКЯ, або якщо не гояться то принаймні досягнення вагітності. Надмірна вага може значно скоротити шанси на овуляцію, так що є розумна дієта буде хорошим місцем для початку. Багато жінок клянуться голковколювання для полегшення СПКЯ, вагітність таким чином. Інші використовують цілісний методи для досягнення завагітніти з полікістозом яєчників.