завагітніти речі, які потрібно розглянути в першу чергу

Перш ніж ви плануєте завагітніти, підготувати якомога більше. Ви і ваш партнер однаково зацікавлені, щоб дитина разом? Чи є у вас стабільні відносини? Як ваші фінанси дивитеся? Ви у формі? Можливо, вам потрібно збільшити ваше здоров’я для зачаття схуднення вниз, відмова від алкоголю, уникати людей із застудою та грипом і кинути палити? Чи є матері приймати фолієвої кислоти? Чи приймаєте Ви полівітаміни?

У минулі часи, тільки здоров’я матері була ретельно перевірена для зачаття. Тепер батько і його здоров’я також відіграють важливу роль. Деякі ліки, наприклад, може проходити в сперматозоїдах і викликати дефекти у формуванні дитини. Просто матері приймати фолієву кислоту, ви зможете уникнути дефектів щілини хребта-впливають вашої дитини.

Всі медичні огляди та стоматологічних теж, має бути завершено до зупинки контрацепції. Вам може знадобитися рентген та інші процедури радіологічного яка була б протипоказана під час вагітності. Тримайте себе добре інформовані через Інтернет або за оновленою книги вагітності. Ви знайдете все змінюється так швидко, що завжди є нові відкриття про те, що робити і чого утриматися від нього або приймаючи у ваше тіло.

Стрес не сприяє зачаттю, тому, якщо ви виявите, що ви обидва страждають від тривоги, усунення причин і дізнатися деякі методи глибокої релаксації. Залишатися щасливими і позитивні, перейдіть до вашої звичайної екскурсії, зустрітися з друзями, отримати достатньо сонця і сну.

Якщо Ви не завагітніти протягом бажаного терміну, закликаємо лікаря за допомогою і порадою. Він буде точно знати, що робити. Він може прийняти рішення внести Вас у світлі таблетки народжуваності за один хід, щоб побачити, якщо це буде робити свою справу. Або ж він може прийняти рішення не робити нічого, але відправити вам далі, щоб побачити акушера гінеколога.

Гінеколог буде в змозі дати вам ультразвук, щоб перевірити фолікулярної активності вашого тіла під час овуляції і зможе запропонувати Вам самий міцний і можливий рада. Він може допомогти з розробкою овуляції часи для вас, пропоную, коли спілкування має відбуватися за оптимальні шанси на зачаття, або прийняти рішення, щоб допомогти вам з деякою мірою допоміжної репродукції. Все залежатиме від того, що він знаходить. З іншого боку до консультації такого фахівця ви можете спробувати всі природні Чудо Вагітність системи, яка допомогла багатьом жінкам у подоланні проблем, пов’язаних з завагітніти і виробляти здорових дітей.