завагітніти швидко – Поради та рекомендації з завагітніти швидко

Якщо ви намагаєтеся зачати дитину, є способи завагітніти швидко. По-перше, перейдіть на акушерство / гінекологія, щоб отримати собі перевірив. Перш ніж ви навіть намагаєтеся завагітніти, переконайтеся, що у вас немає інфекцій, які могли б перешкодити вагітності або які можуть бути передані для вашої майбутньої дитини.

Як тільки ваш документ підтверджує, що ти готовий до роботи, почавши таблетки. Не такий таблетки! Але добавки для підтримки та заохочення вагітності. Заліза, фолієвої кислоти, кальцію і решті банди забезпечити Вам зберігати хороше здоров’я і запобігання вродженим дефектів для вашої дитини.

Ви завжди на ходу? Ну, уповільнити сестра! Якщо ви хочете добитися успіху в завагітніти швидко, трохи легше на рівень стресу. Розслабтеся. Зробіть глибокий вдих. І відкладаємо на каву. Дослідження показали деякі можливості, що кава викликає проблеми народжуваності. Крім того, було підтверджено, що це пов’язано з деякими проблемами вагітності, оскільки вона викликає кровоносні судини матки звужуються, тим самим зменшуючи приплив крові. Це звучить не дуже добре, чи не так?

Залишатися у формі. Регулярно робіть фізичні вправи. Це допомагає в різними способами, але ви ніколи не повинні бути схильні приєднатися до наступної Олімпіади триатлон і почати для миль на кінці. Залишаючись активним є здоровим, але не перестарайтеся.

І є секс. Так, секс. Є речі, щоб пам’ятати щодо сексу, якщо ви сподіваєтеся на завагітніти швидко. Не займайтеся сексом, повсякденної, він зменшує ваші шанси. Займайтеся сексом до овуляції, а не після. Ви до цих пір пам’ятаю, як ти любила секс і з нетерпінням чекав його, коли ви були ще в середній школі і коледжі? Не забувайте, що почуття і зробити секс завжди весело! Отримання величезного оргазму допомагає витягнути сперматозоїдів в матку, збільшуючи шанси на вагітність.