загазованих дитини

Коли дитину коліки може здатися, що у вас є газ дитини. Немовлята можуть арки спині, розробляють свої ноги, щоб їх животик, став червоним від вітру обличчям і прохід. Хворобливі вітер може сприяти коліки, але мало доказів того, що це пов’язано з проблемами травлення.

Кольки зазвичай вражає немовлят у перші тижні їхнього життя, але зазвичай проходить приблизно через чотири місяці. Плач може бути неконтрольованим, і це може тривати протягом декількох годин на день протягом декількох тижнів. Хоча плакати може відбутися в будь-який час, як правило, погіршується у другій половині дня та ввечері, і може впливати на сон вашої дитини і ваше розсудливість.

Якщо у вашої дитини коліки гарною новиною є те, що дослідження показують, немовлят з коліками продовжують їсти і набирати вагу, незважаючи на плач.
Найважче справа, є стресом і тривогою він створює у себе вдома, особливо якщо це ваша перша дитина. Ви, ймовірно, буде напружений, щоб заспокоїти вашого нового дитини, а також їм важко впоратися з постійний плач, тому дуже важливо, щоб ви мали велику підтримку.

Крім кольок і газу можуть бути й інші речі можуть бути причиною вашої дитини, щоб плакати. Вони можуть включати:

* Ковтаючи занадто багато повітря під час годування дитини вертикально під час годування
* Пити молоко занадто швидко в штучному вигодовуванні дитини
* Шматує, або спраглим
* Надмірно втомився
* Дитина хоче бути обнімались
* Ваша дитина може бути дуже жарко або занадто холодно
* Сверблячки або алергії на певні одяг чи ковдри і т.д.
* Біль або попрілості

Там не існує єдиного способу лікування кольок або газ дитини. Є багато різних речей, які ви можете спробувати, що буде часто допомагати з великим успіхом як різні діти втішаються по-різному, хоча ви, можливо, доведеться спробувати декілька методів, щоб побачити, що працює.
Постійний плач може бути ознакою чогось більш серйозне, так що це гарна ідея, щоб виключити цю ідею, знаючи, що симптоми і лікування колік є. Пам’ятайте, якщо ви не впевнені, поговоріть з лікарем.