загальний дискомфорт вагітності – що це таке

Під час вагітності, ви можете зазнати кілька незручностей. Більшість з цих незручностей нормально і в основному викликано гормональних змін. Однак звернутися до лікаря для кращого забезпечення.

коліки

Це може бути викликано нестачею кальцію. Ви можете спробувати масаж ураженої області, щоб полегшити біль. Тут Ви зможете прогулятися навколо деякий час, щоб поліпшити кровообіг. Ви також можете попросити вашого лікаря виписати препарати кальцію.

Важко дихати

Зростаючої дитини тисне на діафрагму і заважає вам вільно дихати. Це зазвичай відбувається в пізній стадії вагітності. Важко дихати також може бути викликана анемією.

Кровотеча ясен

Ваші ясна стають більш м’якими і легко поранений під час вагітності. Вони можуть запалюватися і дозволяють збирати чуми біля основи зубів. Це може призвести до хвороби ясен і карієс.

запор

Це викликано тим, прогестерон, один з гормону вагітності, послаблює м’язи кишечника, який уповільнює дефекації. Їжте багато більш високим вмістом клітковини їжу і пити багато води.

Розтяжки

Це відбудеться, якщо ви шкіра розтягується за її нормальну еластичність. Спробуйте поставити зволожуючий крем на шкіру, щоб зробити її більш пружною.

Часте сечовипускання

Це викликано матці тисне на сечовий міхур. Майте з ним, так як це часто звільнений у вашому другому триместрі.

Ранкова нудота

Уникайте сильних запахів і гострої їжі. Харчування солоні крекери може полегшити вашу нудоту.

висип

Зазвичай буває у повних жінок, які вільно потіти. Вимийте і висушіть часто. Носіть вільний одяг.

Важкий спати

Це може бути причиною частого сечовипускання, ваша дитина тримається на ногах, або розмір виступу ускладнює, щоб освоїтися в ліжку.

Витік сечі

Це, як правило, викликані слабкістю м’язів тазового дна, або вашого зростаючого дитини тисне на сечовий міхур.