запорів під час вагітності

Коли ви вперше дізналися, що ви вагітні, ви, ймовірно, дуже радує весь досвід. Хоча більша частина вагітності може бути дуже весело, і неймовірно повчальний досвід, він також поставляється з деякими недоліками. Деяким жінкам здається, мають більше проблем, ніж інші, але майже всі вони відчувають травного скарги чи іншого роду. Ймовірно, найбільш поширеною травних проблема запору під час вагітності.

Вагітність запор відбувається, коли гормон прогестерон починає вироблятися у великих кількостях, готуючи організм зростити плоду протягом дев’яти місяців. Одна річ, яка відбувається майже відразу ж загальне уповільнення вашої травній системі. Це відбувається тому, що ваше тіло буде потрібно додатковий час, щоб отримати всі поживні речовини, вона може від їжі, яку ви їсте. Ці поживні речовини всмоктуються в кров і переноситься в матку, де плід отримує їх через пуповину.

Запори під час вагітності викликано уповільненням їжу переміщення через травний тракт, а й тому, що додаткове зволоження витягується з їжі і в кровотік. Це означає, що все, що залишається в травному тракті не тільки переміщення більш повільно, він суші, а також. Ці два фактори є основними у сприянні вагітності запор.

У той час як запори під час вагітності може бути неприємно і незручно, він також досить легко виправити. Якщо ви будете слідувати ці кроки, ви знайдете свій запор значно зменшений або виключений зовсім. Запор зазвичай відбувається, тому що немає достатньої кількості клітковини для зберігання їжі переміщення легко через вашу систему. Якщо ви збільшуєте свої споживання волокна, ви цілком можете вигнати запорів назавжди.

Волокно можна знайти в цілісному зерні, як коричневий рис і вівсянка, і весь зерновий хліб. Він також присутня в багатьох свіжих фруктів і овочів, так просто додавши ці у вашому раціоні може збільшити споживання клітковини. Чорнослив, або сливовий сік також особливо гарний у боротьбі вагітності запор.
Через нестачу вологи також може бути чинником, обов’язково випивати не менше 8-10 склянок води на день. Якщо вам подобається, випити м’ятний чай, а також, як було доведено, щоб допомогти в запобіганні запорів.

Вправа це ще один спосіб зберегти всі соки, і систем вашого тіла працює ефективно. Це також чудовий редуктор стрес, і оскільки стрес є основною причиною запорів під час вагітності ви отримуєте подвійну вигоду.

Також майте на увазі, що залізо може сприяти запорів. Вітаміни для вагітних, як правило, з високим вмістом заліза, так що погляньте на той, який ви приймаєте. Якщо він дуже високий, ви можете розглянути питання про перехід на інший бренд, який містить дещо менше.

Хоча вагітність запор неприємно і незручно, це дуже поширене серед вагітних жінок і ніяких причин для занепокоєння. Якщо ви виконаєте описані вище кроки, ви знайдете випадки запору значно знижується, і ви зрозумієте, додаткові переваги краще здоров’я, в цілому. Якщо ви як і раніше турбує, проконсультуйтеся з вашим лікарем для додаткових рад.