західну тему душа дитини ідеї прикраси

Хто сказав, що душа темі має бути все про серце, плюшеві ведмеді і льодяники на паличці? Ви можете спробувати смішніше, нестандартних ідей для душа дитини, як і західна тема. Тема дуже щедрі і є багато ідей прикраси ви можете вибрати з. Звичайно, західна тема все про ковбоїв, коней, салонах, країна музики і все дуже весело.

Насамперед, запрошення потрібно йти з темою. Замовити кілька простакуватим поглядом ті, надруковані на щільному папері. Складіть запрошення, щоб виглядати як старий лист і поклав їх в деяких античних конвертах.

Ви можете почати з прикраси кімнати, де душа дитини пройде і зробити його схожим на реальний салон. Візьміть з собою невеликий рояль і піаніст, встановіть сільський бар, а також додати до місця багато прикраси, як підірвати кактуси і плюшевих коней. Торт форму, як ковбой завантаження буде приємна риса. Для центральних, а підгузник торт, ви повинні створити щось, що більше нагадує Дикий Захід, наприклад, зірку шерифа зроблені дитячі рушники та дитячі підгузники. Дуже солодким штрихом буде підготувати для всіх гостей шерифа зірок з дитиною назви на них, як послуги. Завершіть прикраси з букетами польових квітів і ромашки, у відповідність із західними теми, які ви обрали.

Встановити настрій з деякою країні західну музику і, можливо, конкурс свінгу, якщо ваші гості готові займатися цією діяльністю. Ви дійсно не потрібно будь-якої музики, якщо ви не хочете цього, але це може бути приємна риса.

Що стосується їжі, вона також повинна бути західним, так що думати про деякі смачних страв, які ви можете зробити на барбекю. Стейки, гамбургери і ребер, зі всілякими салатами, безумовно, зробить ваші гості і мама-к-бути відчувають, що вони були доставлені безпосередньо на фермі з заходу. Нехай вона буде простою з десертом також: деякі яблучні пироги, лимонні пироги і пироги пекан буде робити цю роботу відмінно. Якщо погода хороша, як і у весняний час, ви навіть можете з’їсти на вулиці і насолоджуватися погодою.

Ви можете знайти і замовити прикраси західного тему душа дитини в Інтернеті, або ви можете зробити багато з них самі – невеликий ковбойські капелюхи папери, ковбойські чоботи та інші. Хороший плюшевий ведмедик, одягнений, як шерифа або ковбоя завжди приємна риса. Якщо погода хороша, ви можете просто перемістити партію зовні. Це буде ще більш цікаво, так як люди будуть мати достатньо місця, щоб танцювати. Ви можете навіть організувати караоке-шоу з піснями країни для ваших гостей: вони, звичайно, є багато веселощів з усім цим.

Інші ігри можна організувати під час західні душа дитини темою є ті, за участю ласо. Мотузки й щось зловити в основному все, що потрібно, щоб розважити своїх гостей. Ви також можете знайти деякі підкови і залучати гостей в кидаючи їх на зазначеній точці.