зачаттям позицій завагітніти і отримувати від цього задоволення

Що, AOS краща частина про спробу зробити дитину? Практика, звичайно! Навіть якщо ви не, АОТ завагітніти в перший місяць ви, Aore намагався, у вас є відмінний привід, щоб мати більше сексу і отримати задоволення, пробуючи різні зачаттям позицій. Коли ви намагаєтеся завагітніти, тоді як позиції Байдуже, АОТ питання майже стільки, скільки дійсно жінка насправді родюча в той час ви, Aore займатися сексом, позиції з гарним проникненням і сила тяжіння насправді може допомогти.

Зберігання секс цікавим і плідним дуже важливо, коли ви намагаєтеся зачати дитину. Секс ніколи не повинні ставати рутиною або відносини потенційно можуть страждати які додали б надмірного стресу, який ніколи не буває здоровим і ніколи не добре для зачаття шанси. Тому постарайтеся, щоб тримати секс цікавим. Один зі способів зробити це, експериментуючи з різними позиціями, що ви, як користуватися. Ви, мабуть, знайомі з усіма з цих позицій, але іноді пари застрягти в колії роблять те ж саме кожного разу. Так що якщо, що відбувається для вас, розглянути питання про перехід речі з однієї з цих позицій ефективною для зачаття:

місіонерській позиції

Якщо це вже давно вашої улюбленої позиції, ви, Aore в удачу. Буває і так, щоб бути однією з позицій, що, AOS найбільш ефективною для зачаття, так як проникнення глибоке і сперма тягнуть вниз до шийки матки під дією сили тяжіння. Спробуйте варіації типу перехоплення жінка, AOS ноги на плечі свого партнера або підвищення її дно з подушкою, яка може зробити кут більш стимулюючим для обох партнерів.

Край ліжка для зачаття

Це варіація на місіонерській позиції є ще одним великим позиції для зачаття. Жінка повинна бігти стрімголов всі шляхи до краю ліжка, і її партнер можуть проникати стоячи або на колінах. Ця позиція відмінно підходить для додаткового руху, і це все ще має перевагу тяжіння для цих маленьких плавців.

доглядаючи для успішної вагітності

Якщо стрес намагаються завагітніти дійсно стає для вас, спробуйте доглядаючи, розслабляючий, зручний, і інтимні положення. У людини згорнутися калачиком позаду є партнером, AOS тіла, входячи в неї ззаду і повільно і обережно. В якості бонусу, це відбувається з одним з більш зручних позицій для багатьох дуже-вагітні жінки, так вона могла знову через кілька місяців.

раком

Цей пустотливий виду позиції найчастіше є улюбленим з чоловіками і жінками. Вона повинна стояти на колінах на четвереньках, і він повинен увійти ззаду. Це відмінна позиція для багатьох руху і деякі додаткові стимуляції керівництві, може зробити його новим фаворитом для обох партнерів. Крім того, дуже глибоке проникнення отримує плавців ще ближче до шийки матки.
будь-якої концепції позицію, що привертає вашу Big O!

Ви, напевно, вже знаєте, як пару, яка позиціонує вам подобається найбільше, а іноді і все, що вам потрібно, це хороший оргазм, щоб отримати сперми в шийку матки. Навіть якщо ви обоє, як жінка-на-топ посади або інші, які Дону, АОТ здаються особливо концепції з дітьми, робити те, що ви можете мати багато веселощів і досягають оргазму, безумовно, допоможе вам завагітніти. Крім того, жінка завжди може перевернутися на спину і підняти її таз на кілька хвилин після цього, який може бути майже так само ефективно, як починав у місіонерській позиції!

Удачи сьогодні ввечері!