зберігання грудного молока

Зберігання грудного молока дуже схожий зберігання звичайну їжу. Дійсно! Вам просто потрібно бути шанобливим, терміни і температура, і ви добре йти!

Ви можете зберігати грудне молоко в задній частині морозильника на строк до трьох місяців, деякі експерти говорять, але ваша безпечна ставка, щоб тримати його там до 30 днів. Потім, ви можете розморозити його, запустивши контейнер під гарячою водою, або, помістивши його в каструлю з гарячою водою. Чи не мікрохвильової печі це, як ви вб’єте важливих поживних речовин і ризик опіків вашої дитини.

У холодильнику, він може тривати до тижня. Ви можете нагріти його так само, як замороженого молока, але буде нагріватися набагато швидше, звичайно.

І грудне молоко буде тримати до 24 годин при кімнатній температурі. Так що якщо ви на роботі весь день і не може охолодити його де-небудь, молоко повинно бути добре, поки ви не повертаєтеся додому. Але деякі електричні молоковідсмоктувачі мають ізольовані зберігання, так просто взяти з собою пару акумулятора холоду, і ви ще безпечнішим.

Ці часи і зберігання кліматі найбезпечніший вибір до розшифровки, якщо ваше молоко і раніше добре. Колір і chunkiness не мати нічого спільного з нею, як грудне молоко буде відокремлювати досить швидко, коли з грудей. Дійсно смердючий запах може бути ознакою псування, однако.

Але якщо ви будете дотримуватися наведених вище порад для зберігання грудного молока, ви повинні бути добре йти!