збільшення маси тіла і харчування під час вагітності

Харчування під час вагітності це щось більше, ніж просто зробити, що ви даєте дитині все, що вона повинна рости здоровим. Це також про те, що Ви залишаєтеся здоровими і добре харчуватися протягом дев’яти місяців ви носите Вашої дитини.

Але більшість жінок турбуватися про те, як багато ваги, щоб отримати протягом усіх цих дев’яти місяців, скільки ваги це занадто багато? Залишатися як відображення під час вагітності бажано, тому що ви можете досягти своєї попередньої вага дитини набагато легше після того, як вашій дитині.

Збільшення у вазі особливий інтерес для другого семестру харчування, так як це час, в який ви отримаєте більше ваги під час вагітності. Отже, як можна тримати свою вагу в межах здорового діапазону? Нижче наведені деякі поради, які допоможуть вам зберегти ваш прибуток до мінімуму.

значення води

Вода є найбільш важливим союзником ви можете мати в боротьбі з набирають надто багато ваги під час вагітності. Насправді, вода повинна бути за замовчуванням напоїв протягом наступних дев’яти місяців. Ви повинні прагнути випити принаймні половина вашого тіла вага (у фунтах) у воді (в унціях) на день. Тому, якщо ви важите 140 фунтів, ви повинні пити щонайменше 70 унцій води в день.

Вода допоможе вивести токсини з вашого тіла і допоможе зберегти затримку води в бухті. Вода також допоможе вам відчувати себе більш повними довше, яка допоможе тримати вас від споживають занадто багато калорій. Вода також допомагає у збереженні вашої ліквідації регулярний, який буде тримати вас від запору.

харчування під час вагітності: знати правильні продукти

Вагітність це прекрасний час для навчання, як правильно харчуватися, звичка, яка може тривати все життя. Замість того, щоб дивитися на їжу, як індульгенція, чому б не використати цю можливість, щоб вивчити різні продукти і як вони можуть вплинути, поліпшити або завдати шкоди вашому тілу?

Збільште значення кожен укус ви берете вибравши свіжої зелені, органічні яйця, сирі горіхи, горіхове масло, і м’ясо білки та їх обліку в кожному прийомі їжі, якщо це можливо. Додати здорові жири, такі як органічне масло, оливкову олію, кокосове масло і щоб ви відчували себе ситим і отримати виділення незамінних жирних кислот. Уникайте продуктів, які можуть викликати проблеми, такі як цукру, штучні підсолоджувачі, або продуктів, що містять високі рівні кофеїну.

балуватися з нагоди

Коли мова заходить про вагітність харчування, це заманливо спробувати повністю змінити свій раціон протягом ночі. Але це може призвести до більшого стресу, ніж вона коштує. Насправді, найкраще уникати стресових ситуацій під час вагітності, так що зміна дієти на ніч може викликати стресову реакцію у вашому тілі – те, що слід уникати. Тому постарайтеся, що включають невеликі зміни з плином часу.

Наприклад, якщо у вас є міцна кава або чай звичку, спробуйте пішовши вашого споживання в часі. Якщо ви назавжди індичка, ваші симптоми детоксикації може зробити вас зовсім хворим. Замість того, щоб стрес за ваш вибір продуктів харчування, знайти дрібницях ви можете змінити вашу повсякденну рутину способів, якими ви можете збільшити ваше здоров’я і благополуччя і здоров’я вашої дитини протягом наступних дев’яти місяців.

скільки це занадто багато?

Найпоширеніший питання, про їжу під час вагітності і збільшення ваги має бути, “Скільки коштує занадто багато ваги, щоб отримати?” Найкраще, щоб отримати мінімальну кількість ваги під час вагітності, тому що ваше відновлення після того, як вашій дитині – і ваше повернення в нормальній вазі – буде набагато легше.

Мінімальна збільшення ваги також допомагає вам залишатися здоровими і активними під час вагітності, яка робить для більш легкої праці. З іншого боку, ви повинні чекати, щоб отримати деяку вагу протягом наступних дев’яти місяців. Посилення від 20 до 30 фунтів знаходиться в межах нормального діапазону. Якщо ви отримуєте більше, ніж, втрата ваги після вагітності буде набагато більше випробувань.