здоров’я дитини і їжу

Існує добре відомий факт, заявивши, що “кулінарні пристрасті” родом з дитинства. Саме тому батьки повинні звернути особливу увагу на харчування дитини. Харчування обмеження може принести непоправної фізичний і психологічний шкоди дитині. Батьків постійне переконання в той час як їх дитина їсть може не тільки негативно вплинути на процес травлення себе, але й може призвести до подальшого харчової алергії.

Якщо смак дитини не збоченій і його обмін речовин не впливає ще, то ви повинні бути цікаво, що він хоче їсти. Не змушуйте дитину їсти швидко, краще виробити звичку ретельно пережовувати їжу. Тоді його шлунково-кишковий тракт не доведеться “повної” роботою зуби і слинні залози ще не зробили. Швидкість є, температура їжі його особиста справа, однак.

Коли деякі батьки перегодовують своїх дітей, вони прокладають шлях до ожиріння, що неминуче призводить до цілого букету захворювань. Не слід також забувати про важливі факту організму процес підготовки до їди. Термін “психологія їжі”, тобто компанії, атмосфера їдальнею, її освітлення та музика, яка звучить у, може бути включена в поняття “культура харчування”.

Інгредієнти, які входять в дитяче харчування є основою рано, здорового розвитку. Немовлята будуть рости швидко, і вимагають різних видів харчових продуктів з різними текстурами і т.д. Малюки повинні мати кальцію, білків, вітамінів, жирів, вуглеводів і великою кількістю заліза у своєму раціоні для фізичного і розумового розвитку.

Ось основні терміни для розробки харчування дитини:

Перші шість місяців або близько того ви хочете годувати дитину грудьми, якщо взагалі можливо. Якщо грудне вигодовування неможливо, зверніться до лікаря, про який формула може бути краще для вашої дитини. Після першого місяця намагаюся дитини на м’які, майже водянистим пюре, такі як рідкий йогурт. Після семи місяців ваша дитина може впоратися шорстким продукти, з м’якої консистенції продуктів, як рисовий пудинг, пюре з бананів і т.д. і т.п.

Як тільки дитина стала дев’ять місяців, ви можете годувати його або її м’які продукти, які кубиками або розрізати на дрібні шматочки, такі як сосиски і сир Відні. Спробуйте використовувати ті ж типи продуктів, які ви їсте за ту їжу, якщо це можливо. Ви будете продовжувати таким чином годування, поки дитині не виповниться рік. До першого дня народження, немовлята мають бути адаптовані до сім’ї продукти нарізати дуже дрібними шматочками, а також цільного молока.

Дитина потребує великої кількості вітамінів і заліза. Вітаміни сприяють зростанню і зцілення. Залізо є важливим для дітей від 6 місяців до 2 років, тому що він допомагає розумового і фізичного розвитку. Вітамін С допомагає засвоювати залізо немовлят, тому постарайтеся, щоб змішати збагачені залізом зернові продукти з високим вмістом вітаміну С.

Деякі хороші продукти для вашої дитини включати продукти, як абрикоси, авокадо, броколі, мускатної гарбуза, дині, цвітна капуста, нектарини, персики, гарбуз, рисових пластівців, і солодка картопля.

Деякі харчові продукти, щоб уникнути включають:

Клейковини, яка є одним з видів білок, що міститься в ячмені, житі, пшениці та вівса-уникнути подати їх до своєї дитини, поки він чи вона не виповниться шість місяців, щонайменше, з високим вмістом клітковини також слід уникати, мед (мед не повинен приділяти вашій дитині, поки він чи вона не є принаймні, року) За даними Американської академії педіатрії. Існує зв’язок між медом і дитячого ботулізму, яка є потенційно смертельним захворюванням.