знайти донора сперми

У міру проходження через процес втягуються знайти донора сперми через традиційний банк сперми або безпліддя, ви збираєтеся побачити багато різних лікарів, консультантів та інших спеціалістів, які зможуть допомогти визначити, які кроки необхідно зробити, щоб знайти донора сперми , який відповідає вашим потребам здоров’я, і ​​особистих потреб. Тобто, де генетика консультант приходять в гру.

Генетика радник допоможе знайти донора сперми для тих, хто:
• Жінки старше 35 років і чоловіків старше 45 років
• Ті, хто використовує технології Assisted Репродуктивне (АРТ)
• Ті, хто використовує лікування безпліддя для боротьби з невідомими питаннями безпліддя
• Ті, у кого в родинному анамнезі невиношування вагітності, малюкової смертності, розумова відсталість, вроджені дефекти або специфічні генетичні порушення

Ті, хто розглядає можливість використання сучасних методів зачати найімовірніше, можуть отримати вигоду з упереджень генетичних консультацій. Вони можуть отримати інформацію про ризики, переваги та недоліки передімплантаційної генетичної діагностики (ПГД) та інші процедури АРТ і обговорити і порівняти пренатального скринінгу і діагностичних варіантів тестування.

Люди, які використовують лікування безпліддя для боротьби з невідомими питаннями народжуваності також є хорошими кандидатами для зачаття генетичне консультування. Важливо розуміти, що вони можуть слідувати по спадкові форми безпліддя своєму потомству шляхом використання певних репродуктивних технологій. Крім того, деякі причини безпліддя, таких як структурні хромосомні аномалії, може призвести до викидня або народження дитини з основними вроджених дефектів. Упереджене генетичне консультування може забезпечити утворення про альтернативи і варіанти.

Дуже часто люди, залишається тільки гадати, чому ніхто не запропонував їм генетичного скринінгу та інформацію, перш ніж вони завагітніли, так що вони могли б не мати справу зі стресовими і несподіваних ситуацій, що виникають при генетичному запитання під час вагітності. В інших випадках, вони просто не отримують необхідної їм інформації.

Наприклад, в одному дослідженні людей, які використовували ПГД, навіть ті, хто використовував його були обмежені знання ПГД, навіть якщо вони використовували його, щоб зачати дитину. Більшість учасників дослідження не зрозуміти, які види медичних питань були обстежені за допомогою цього інструменту, і припустив, що вони не повинні враховувати пренатального скринінгу або діагностичне тестування під час вагітності, якщо вони використовували ПГД.
Щоб знайти донора сперми є те, що більше, ніж просто вибір особи з каталогу, або онлайн. Там будуть тести, необхідні, питання про здоров’я і емоційну стійкість до питання.

Ви можете шукати через тисячі інтернет-донори сперми, так що ви можете знайти донора сперми. Є чоловіки різного віку, рас і сексуальної орієнтації для вас на вибір, деякі не хочуть брати участь взагалі у вихованні дитини та інші хотіли б отримати або повної участі. Всі особисті профілі наших донорів сперми конкретно вказувати рівень участі донора сперми хотілося б.