зробити домашнє green_ вашої дитини

Коли наш син народився дев’ять років тому остання річ, на наш погляд готувався екологічно чисті будинки. Ми були просто пов’язані з отриманням його додому безпечно і переконавшись, що навколишньому середовищі він повернувся було чистим, теплим і повним любові. Через кілька років прийшло в голову, що ми могли б зробити трохи більше, щоб підняти наш син в екологічно свідомих способом, і так почалися дослідження. Ми виявили, що багато дрібниць, щоб зробити навколо нашого будинку, які були корисні для його здоров’я і навколишнього середовища. Якщо застосувати ці прості поради та ідеї, які ви можете мати екологічно чистий будинок для вашої дитини теж.

остерігатися шкідливого очищувачі
Одна з перших речей, нові батьки в очікуванні свого малюка є гарячково чистити. У нашій поспішності для створення бездоганного будинку, ми часто забуваємо, як шкідливі чистячі засоби можуть бути для наших дітей і нашої навколишнього середовища. Ці очищувачі можуть отримати роботу, але якою ціною? Деякі чистячі засоби виділяють пари, які можуть бути шкідливі для легенів дитини, очі і ніс. Якщо періодично використовується накопичений ефект може відкрити двері для майбутніх проблем зі здоров’ям. Інші чистячі речовини викликають корозію. Вони можуть дратувати і шкоди нашій шкірі, так що просто думати про те, що ті ж самі хімічні речовини можуть зробити, щоб ніжну шкіру Вашої дитини. Тоді чому ми купуємо цих очищувачів? Просто, тому що вони були вміло продаються нам впродовж багатьох років, без згадки їх шкідливих наслідків. Наші батьки зробили це, і деякі з нас до цих пір роблять це. Ось хороша новина, це легко перевернути сторінку, і попрощатися з цих шкідливих засобів для чищення. Якщо ви не будете робити це за вас, то зробіть це для вашої дитини.

Батько може початися шляхом виключення додаткових прибиральників сили. Додаткові сили очищувачі містять багато агресивних хімічних речовин, які можуть залишити позаду шкідливих залишків. Ці залишки можуть потрапити на руки вашої дитини, в їх їжі, на їх іграшки або соски, і безліч інших місць (якщо вони торкаються поверхні, де хімічна речовина).

Так питання в тому, що ви повинні використовувати? На щастя для вас у мене є відповідь.
Використовуйте м’які очисники, як без запаху миючих засобів та мила без запаху спільної мети, органічні очищувачі багато з яких ви можете створити (Наприклад: содова, випічки соди і солі може очистити печі, лимонного соку і води може очистити кухонні шафи, білий оцет і гарячу воду можна мити підлоги і т.д.) або придбати розфасованих органічних очищувачі, які створюються за допомогою здоров’я вашої сім’ї і навколишньому середовищу. Доклавши трохи зусиль, ви можете зелені ваш очищення в найкоротші терміни!

залишити цих набридливих пестициди тільки
Пестициди являють собою хімічні речовини, які запобігають або знищити небажаних комах-шкідників, таких як комахи, гризуни, і гриби. Якщо ви помітили, в попередньому реченні, що повинно вразити вас це слово знищити. Тепер ми дійсно хочемо яких хімічних речовин в нашому будинку основна мета яких полягає у знищенні? Не думаю. Діти більш вразливі для пестицидів, ніж дорослі, оскільки їх організм тільки звикає до розробки засобів захисту від токсикантів. Раннє вплив хімічних пестицидів на основі може призвести до постійної зміни біології дитини і функції мозку. Різні функції центральної нервової системи може бути негативно здійснюється з постійною експозицією.
Отже, тепер ви хочете знати, як захистити свою дитину, стверджують, що казковий сад і уникнути шкідників? Хороше питання!
· Якщо ви використовуєте пестициди на вашому газоні, і вони у вашій продукції сад, а, ймовірність вам відстежуючи пестицидів у ваш будинок відмінний, тому що хімічні речовини на газонах і в грунті можуть бути відстежені в приміщенні. Найпростіший спосіб уникнути цієї проблеми є залишити своє взуття біля дверей. Це просте і ефективне, моя улюблена комбінація.
· Тримайтеся подалі від житлових пестицидів (бомби, тумани, і аерозолів) на користь нижнього пестицидів (принада станцій, гелі та липкі пастки).
· Викиньте старі пестициди, що містять Діазінон (інсектицид раніше використовували для боротьби з мурахами, бліх, тарганів та сріблянки в житлових, непродовольчих будівель) і хлорпірифос (ака Dursban, будинки та дачі використовували інсектицид). Ці пестициди як було показано, мають шкідливий вплив на нервову систему і ефект більш виражений у дітей.
· Затикати щілини і отвори так, щоб шкідники не може сісти за кермо Для невеликих отворів використовувати затикають. Для великих отворів за допомогою Mesh мідної або сталевої вати.
· Ось ніякої небезпеки, вимити! Переконайтеся, що ваш будинок безкоштовне харчування крихти, які пролили на підлогу і лічильників. Якби я була не ясна і раніше, я скажу це знову використовувати органічні очищувачі, щоб отримати роботу.

провітрювати ваш будинок
Впустити трохи свіжого повітря і погане повітря. За погане повітря я маю на увазі, що повітря наповнене всім тим, застійні хімічних парів з газових приладів, освіжувачі повітря, пахощі, свічки, спреями від комах і т.д. Якщо ці гази не випускають, то вони прикріплюються до частинок пилу меблів і оббивки у вашому домі. Провітрювання вашого будинку розбавляє хімічних випаровувань, які залишилися.

коштувати
Ми знаємо, що відбувається органічне може бути трохи дорожче. Ми пропонуємо зробити свої власні органічні засоби чи купівлі оптом, щоб скоротити витрати. Ви не повинні піти повністю органічними, але принаймні спробувати і включають деякі органічні предмети у вашому домі. Є багато органічних продуктів на ринку, від дитячого харчування в дитячих матрацах. Знайдіть те, що вам подобається, і спробувати його. Там немає шкоди у викритті вашої сім’ї здорового і безпечного вибору життя. Це один з небагатьох випадків у житті, коли маленькі зелені проходить довгий шлях.

Поради в двох словах
Уникайте шкідливих засобів для чищення.
Використовуйте м’яке або органічні засоби для чищення.
Не використовуйте пестициди, які містять або Діазінон хлорпірифос.
Щоб уникнути відстеження пестицидів в будинку залишити своє взуття біля дверей.
Переконайтеся, що ви провітрювати ваш будинок часто.
Детальніше