з використанням чистих пластівців мила для догляду за пральню дитини

Історія мильні пластівці використовуються в пральню сходить довгий шлях. Наші бабусі використовували домашні ймовірно природні рецепти мила, щоб зробити свої власні руки і господарського мила із старомодним елементи, такі як сало або яловичий жир і луги. Більшість домашніх природні рецепти мила для мила містять дещо старомодно інгредієнти, такі як мильні пластівці, бури, соди і води.

Одна з кращих речей, які ви можете зробити для своєї дитини, щоб триматися подалі від суворих миючих засобів. Чистий мильні пластівці без добавок повністю безпечні для шкіри дитини і здоров’я. Використовуючи їх у поєднанні з іншими інгредієнтами нашої бабусі використовували може допомогти зберегти дитині добре.

Це стає дуже популярним, щоб зробити свої власні рецепти для мила. Роблячи основний пошук Google з пошуком терміна “домашнє мило” в лапках дає близько 1320000 результатів. Це багато людей зацікавлені в тому, господарське мило і обміну інформацією про це! Деякі люди навіть заробляти гроші на eBay, продаючи мило робить комплектів. Часто люди, які роблять свою мило молоді матері, які conccerned за здоров’я своїх сімей.

Старомодна пластівці мила важко знайти. Багато років тому, воно було спільним, щоб знайти Кот мильні пластівці на шельфі бакалійника. Тепер вони, здається, просто пережиток на eBay, де ви можете знайти безліч старих пластівці мила Ivory, що банки раніше робила.

Останнім часом багато людей почали використовувати саморобний рецепт мила, щоб зробити свої власні мила і господарського мила, теж. Люди різного віку люблю робити саморобного мила і пральний порошок. Якщо ви робите пошук “робити своє власне мило” або “зробити свій власний пральний порошок”, ви знайдете багато інформації про те, як це робиться. Ви також отримаєте уявлення про те, скільки людей дивляться відео на домашнє використання натурального мила.

Насправді, хороший, старомодний пластівці мила може бути використаний для всіх видів мила рецептів.

Ось те, що веб-сайт по збору коштів Здорова планета говорить про пластівцях вони продають:

“Здорова планета пластівці мила зроблені з 100% чистого холодного віджиму кокосового масла з слідом есенцій пачулі і цитронелли масел.

Кокосове масло багате лауринової кислоти, забезпечуючи додаткову перевагу бути в змозі боротися з вірусами, бактеріями і грибків ховається в кожному будинку. Метод холодного процесу зберігає всі природні гліцерин і пом’якшувальні засоби, які допомагають зволожувати шкіру, і не залишає ваше тіло відчуває сухість і свербіж як комерційні мила часто роблять.

Пластівці швидко і просто видалити весь бруд з найбільш делікатні речі, не викликаючи роздратування на шкірі. Вони також виробляють щільний, вершкове піну, що добре для гоління, теж.

Ви навіть можете використовувати мило Здоровий Фандрайзинг планети пластівці, щоб зробити мило крейдою або красиві формовані мив свої власні, щоб дати як подарунки! (Є інструкції нижче, і на каністрі вони продають). І тому, що вони повністю біологічно, вони добре для планети, теж! ”

Ось лише деякі з багатьох застосувань мильні пластівці:

Ви можете використовувати їх для відмивання делікатні тканини, включаючи шерсть, кашемір, і шовк. Ви можете використовувати його для безпечного очищення дитячі іграшки. Пральна тендітні фарфор, кришталь і посуд безпечно легко, використовуючи мильні пластівці. Ви навіть можете використовувати їх для шампуню домашні вихованці, шоу собак, коней та шоу! Мильні пластівці можуть бути використані для виготовлення ремесла, такі як мило крейда, декоративні мила, і зробити свято для морозу дерева. Безпечно мити стіни, шпалери, дерево і вінілових підлогових покриттів – навіть вимити човни, автомобілі, і мотоцикли, без шкоди для навколишнього середовища і вашого здоров’я!

Веб-сторінки Здоровий Фандрайзинг планети насправді говорить вам, як зробити декоративне мило з пластівців мила, щоб зробити для членів родини або вчителі! Це свого роду, як зробити французький подрібненої мила, але без додаткових крок від того, щоб натерти його. Французька подрібненої мило процес, за допомогою якого проводиться мило, потім, коли він твердне, він тертий і зводилися знову, щоб зробити набагато бар тонше. Часто ефірні масла додаються в цей момент, щоб зробити добре запашним милом.

Вони не говорять на їх сайті вони чи несуть оптові мила, але ви можете зв’язатися з ними через їхній сайт, якщо це те, що вас цікавить. Вони також мають дуже прохолодні рецепти з виготовлення інших продуктів очищення з використанням компонентів, знайдених в типових комори кухні, такі як сік лимона, випічки соди, Kool-Aid і рідкого кастильського мила.