керівництво годування дитини

В обов’язки нової матері не закінчуються після народження дитини. Поживний, годування, і догляд немовля не всі інше, як початок набагато більш значущою завданням для матері. Пляшка годування дитини не означає, що ви не любите його або її або. Існує нічого поганого годування з пляшечки особливо коли ви знаєте, як зробити кожного годування момент корисний досвід для вас і вашої дитини. Годуючих мам рекомендується не вводити пляшки для дитини, оскільки діти можуть, як правило, воліють пляшки на грудях і кількість молока, що мама не може бути правильно встановлена. Проте в деяких неминучих обставин, годуючих матерів може бути змушений годувати з пляшечки. Пошук і використання правої пляшку годуючих врятує вас і вашої дитини від неприємностей годування з пляшечки, як витоку, які витрачати більшу частину свого часу та інших ресурсів.

Що ж ви використовуєте для годування дитини? Шалені матері насправді не мають великі проблеми, коли мова заходить про вибір своїх гаджетів годування. Вони можуть тільки турбуватися про годування загальні міркування, як час годування, кількість годування і спосіб годування дитини. З іншого боку, матері, які мають проблеми з грудьми виробництва молока, або дітей, які мають здібності смоктати неефективно або навіть ті матері, які повернулися на роботу після народження дитини може виявитися вибір правильного пляшку дитини важливим завданням. Вибір правильної пляшки і соски, як замінників грудного може призвести до плутанини. Педіатри і досвідчені батьки вважають, що кращий гід у виборі пляшки і соски залежить від потреб вашої дитини. Дізнатися ваша дитина добре, реагувати на його потреби і робити все, що ви можете, щоб врегулювати ситуацію.

Є багато видів пляшок для годування, які можуть служити ідеальною альтернативою для грудей. Але перш ніж прийняти рішення про те, які дитячі пляшечки на вибір, ви могли б також прийняти рішення про розмір пляшки і пляшки типів. Новонароджені діти мають різні потреби від дітей старшого віку. Новонароджені знайти пляшечки дитини, який, як правило, чотири унції розміром знаючи, що новонароджені взяти в невеликій кількості молока. Вибір меншого пляшечка для годування можна буде запобігти нові втрати молока і додатково зменшити витрати на годування. Якщо після того, як досить довго, дитина може закінчити все, що міститься в пляшечку, ви повинні включити у велику пляшку, щоб забезпечити більшу кількість молока, як збільшення потреби вашої дитини. Ви можете вибрати для шести розмір пляшки унцію перш, ніж іти до повного пляшечку для годування.

Дитячі пляшечки розрізняються за стилями. Деякі пляшки виготовляються вигнутий для того, щоб зменшити кількість повітря, що надходить шлунок дитини. Це також завдання чому деякі одноразові пляшки вкладиш створені. Одноразові пляшки вкладиш також зменшити кількість повітря, що проходить через руйнування, коли дитина п’є молоко. У порівнянні з пластмаси, скляні пляшки дитини не зберігають запах і може бути зручно мити.

Враховуючи широкий спектр вибору, що має значення в кінці кінців це благо вашої дитини. Виберіть пляшечку для годування, що є вашою метою, що і відповідає всім можливим запитам вашої дитини.