коліки у дітей – симптоми, причини і що можна зробити

Кольки ознак і симптомів у дітей, мають тенденцію з’являтися в кінці дня або рано ввечері, але може статися в будь-який час дня і ночі. Основною характеристикою коліки повторюються епізоди кричать, що не може втішитися. Це повідомлення описує, як сказати, якщо ваш немовля має ознаки або симптоми колік, щоб допомогти Вам сформувати онлайн діагностики та акцій методи, щоб зробити його легким, щоб допомогти дитині вирішити так плач може зупинитися.

Здоров’я визначення кольок плаче протягом більше трьох годин на день, три дні на тиждень протягом більше трьох тижнів у дитини, який всіма міркуваннями здорової і ситого. Кольки це складна ситуація і для батьків, і дитини, але це може бути обнадійливим, щоб зрозуміти, що більшість випадків коліки буде йти своєю чергою протягом декількох тижнів або місяців.

коліки симптоми і причини

Дитина з коліками повинно здаватися в будь-якому іншому випадку здорової і ситого, але матиме крику надалі годин дня і ввечері. Ці крику зазвичай відбуваються приблизно в той же час кожен день і почати раптом без всякої причини кришталево чистою. Напади можуть тривати від декількох хвилин до трьох годин або більше. Плач є інтенсивним і часто на високій ноті. Немовлята особа може отримати флеш.

Живіт шум або гуркіт можуть бути помічені і дискомфорт у животі малюка може привести до дитини підвищити його коліна до своїх грудей і стискаю кулаки.

Підраховано, що близько 25% дітей страждають від кольок. Питання зазвичай спостерігається у дітей у віці до 6-місячного віку з ознаками або симптомами спочатку з’являються через пару тижнів після народження. У більшості випадків ростуть з нього за віком 3 місяці, але деякі немовлята справу з крику на строк до 9 місяців, коли 90% всіх кінці коліки умовах.

Що викликає коліки не зовсім зрозумів, але теорії включають алергії, непереносимість лактози, незрілої травної системи, виснаження, материнське занепокоєння або варіації на шляху дитину годують або розради.

Діагноз і лікування колік

Для формування діагнозу дуже важливо розрізняти правильна поведінка від поведінки, пов’язаного з коліками. Це нормально для дитячої метушитися і плакати, так що ці знаки самі по собі не остаточно діагностувати наявність кольок.

Ви повинні зв’язатися з лікарем вашої дитини, якщо ви помітили зміни в харчуванні вашої дитини, сну або звички. Ведучи щоденник крику вашої дитини (наприклад, часу доби, довжина плач) і його або її сну та режиму харчування, це можливо, щоб допомогти лікарю форму вашого малюка діагноз.

Ваш педіатр може виконувати фізичні іспиту або додаткові оцінки, щоб виключити будь-які основні хвороби, такі як харчової алергії, грижі, інфекція сечовивідних шляхів, або вушні інфекції, що може додатково спричинити напади плачу.

Лікар прописав ліки, такі як симетикон (Mylicon), що не виявилася дуже корисною в заспокоєнні коліки. Probitotics, які є інгредієнтами, які допомагають підтримувати нормальний баланс «хороших» бактерій у травному тракті, вимагають подальшого вивчення, але це може бути одним з варіантів, щоб говорити з вашого малюка лікаря.

Є деякі домашні засоби, які можна спробувати, щоб допомогти заспокоїти Вашої дитини:

* Харчування вашого малюка, якщо він або вона, здається, бути голодним, але допомогти дитині у вертикальному годування Duringthe становище і відрижки Вашої дитини часто. Якщо грудне вигодовування, спробуйте спорожнення одного breastcompletely перед зміною сторін. Itoffers дитини з заднього молока, яке є більш багатим і можуть бути набагато більш satisying.

* Тримайтеся подалі від перегодувати дитину в спробі зменшити плач. Дробове харчування, як правило, MoreUseful

* Уникайте particularfoods які можуть збільшити кишкових газів, як mealshigh в цукрі і нерозбавлений сік

* Пропозиція вашої дитини соску смоктати як активність може бути втішним

* Сповивати дитину в ковдру або обіймати його або її ближче до тіла

* Обережно покачайте вашої дитини у ваших руках або на гойдалках або покладіть дитину живіт на коліна, а потім схилити коліна ритмічно

* Візьміть дитину для поїздки на автомобілі або використовувати вібруючі Дитяче сидіння

* Не дозволяйте дитині бути піддаються впливу пасивного куріння

* Намагайтеся тримати мирну обстановку для маленького, вільного від надмірного гніву, нервозності, неспокою або хвилювання. Втішний пісні фону може допомогти