корисні кроки, щоб запобігти makrs протягу вагітності

Чи розглядаєте ви мати дитину рано чи ви в даний час у вашому першому триместрі? Тоді Ви можете думати про Дотримуйтесь ці прості правила, щоб запобігти Вагітність розтяжок відразу. Вправа має вирішальне значення у збереженні вашій шкірі підтягнутий і підтримки пружності дерми, середній шар шкіри. Середній шар вашої шкіри шар, який допомагає зберегти форму вашої шкіри недоторканими. Зберігаючи ваше тіло гідратованих всередині і зовні водою та зволожувачі також допоможе запобігти або зменшити розтяжки з розвиваються. Ви повинні їсти здорову і додати вітаміни А, Е і С у вашому раціоні допоможе зберегти вашу шкіру пружною проти розтягування. Розтяжки зазвичай свербіж, коли вони розвиваються так не дряпають так як це тільки допомогти у прийнятті їх гірше.

П’ять кроків для запобігання розтяжок більш докладно:

Вправа – вправа не тільки сприяє підтримці еластичності шкіри, а й дозволяє організму виділяти токсини, які можуть призвести до розтяжок. Проконсультуйтеся з лікарем про безпечних вправ під час вагітності.
Зволоження – Пити багато води під час вагітності є життєво важливим для видалення токсинів і зберігаючи внутрішнє тіло гідратованих достатньо, щоб запобігти Вагітність розтяжок, дозволяючи Вашій шкірі, щоб хапати повернутися в форму.
Зволоження – тримати багато хороших зволожуючих зручний для місцевого застосування, 3 або 4 рази на день. Кращий креми, лосьйони та сироватки містять ланолін, масло зародків пшениці, масло какао, масло ши, вітамін Е або комбінації цих інгредієнтів. Це допоможе зберегти шкіру зволоженою на зовнішній стороні і допомогу в профілактиці розтяжок.
Правильно харчуватися – збалансована дієта включає велику кількість свіжих фруктів і овочів допомагає в отриманні належної вітаміни і поживні речовини, які призведе до поліпшення стану шкіри і зменшити ймовірність розвитку розтяжок.
Вітаміни – Візьміть вітаміни для вагітних. На додаток до прийняття вітамінів для вагітних запитайте свого лікаря про додавання вітаміну А, Е і С для вагітних щоденного догляду разом з вашим вітаміни і здорове харчування.

Ці прості кроки, щоб запобігти Вагітність розтяжок не тільки добре для зменшення або запобігання розтяжок, але також добре для вашого зростаючого дитини.