кращий спосіб завагітніти – не роблять заняття любов’ю chore_

Коли надії батьків шукаєте кращий спосіб завагітніти, знову і знову вони приходять дивитися на секс як … Ну, відповідальності.

Це відбувається випадково. Почнемо з того, речі йдуть разом, як звичайно. Ви отримуєте вигоду від вашого інтимного життя, але з додатковим задоволенням, знаючи, що ви намагаєтеся зробити дитину!

І коли нічого не відбувається, ви починаєте відчувати напругу … і близькість йде вниз труби.

Ми всі бачили фільми під час якого героїня відчайдушно намагається завагітніти, і стає злягання командос, в комплекті з нею передач (календарі, термометри …) і її бойовий клич: “Я овуляція переїхати сюди і робити свою роботу, боєць! ”

Це, виявляється, бути комічної, очевидно, і ми хихикати … оскільки це головним чином справжніми. Для великої кількості претендентів батьківських, це саме те, що відбувається.
І раптом, замість того, спонтанним або приємним, спілкування перетворюється у запланованих мита на список справ. А чи не бути зв’язку, піклуючись зустрічі, вона перетворюється на засіб для досягнення мети … спосіб зробити дитину.

І коли завагітніти поставляється з питаннями, додав тривоги і вага сумнів те, що може бути не правий, приймаючи вашу температуру і графіків овуляції і все, що весело (і обов’язково) матеріал, просто робить секс здаватися ще більше як обов’язок, яку повинні зроблено.

Слухайте уважно: чим більше ви можете розслабитися і насолоджуватися любов’ю, тим легше концепція буде. Чи є це легше сказати, ніж зробити? Абсолютно це. Коли ви намагаєтеся завагітніти, ви знаходитесь на Статус проекту. І це не легка справа, щоб просто закрити це назад і просто добре провести час.

Так що ви можете зробити, щоб допомогти зберегти ваше сексуальне життя приємним … і обійти змусити вас почувати себе як фабрика дитини і вашого чоловіка почуття (як один з моїх приятелів чоловіків висловився), як ніби він встановлений автомат з продажу сперми?

1. організувати ночей дати
Якщо ви відстежуєте вашого циклу овуляції, то ви, ймовірно, вже зрозуміло, що ідеальний час для зачаття і раніше, все до кінця, і тільки після овуляції. В якості альтернативи диктувати акту для цих часів, виділити спеціальні дати, а не ночі. Складають добру вечерю, або качан і зробити щось цікаве, як пара. Коли секс йде про, це відбудеться більш природно і спонтанно.

2. спробувати щось сексуальне разом
Довести до розуму, що сцена у фільмі Привид, з Демі Мур і Патріком Суейзі на гончарному крузі … Слухай, я не маю на увазі ви повинні вийти і майстер кераміки … але навчання та участь у будь-якому новому починанні поодинці може допомогти полегшити постійне занепокоєння, а також допомагає створити більше довіри і близькості. Можливо, ви завжди хотіли вчити, як дати хороший чуттєвий масаж, або приготувати страви для гурманів. Знайти предмети ви можете почати разом, і це виллється в більш не впливає, приємним сексуальної активності.

3. експеримент
Звичайно … намагається завагітніти є відмінний час, щоб також додати деякі родзинку у ваше інтимне життя. Побалуйте себе деякі абсолютно нові білизну. Говоріть про свої інтимні таємниць. Експериментуйте з новими позиціями. Див цей раз, як ідеальний шанс рости разом, емоційно і сексуально, як пара.

Тим більше, що Вам подобається ваше сексуальне життя, тим менш складним буде розвивати програму, яка не видається рутиною. І чим менше стресу, який бере участь у спілкуванні (і життя в цілому), тим вищі ваші шанси завагітніти. Це додатково набагато простіше уявити собі, коли ваш партнер має високу кількість сперматозоїдів … і регулярний секс допомагає чоловікам розвиваються великі поставки сперми. А ви знали, що жіночий оргазм насправді допомогти вам завагітніти, а?