купувати дитячі іграшки

Дитячі іграшки першу дитину кращим другом. Тим не менш, який тип іграшки ви будете давати своїй дитині? Є багато іграшок, щоб вибрати з. Перед скануванням магазині островів при купівлі іграшки для дитини, майте на увазі, щоб купити іграшки, які не можуть бути порушені легко. Зламану іграшку чи ляльку може бути небезпечно як частини дозволять дитині уявити, що його їжа і може спробувати проковтнути. Це не дуже добре, якщо він повинен проковтнути щось з зламану іграшку чи ляльку.

Місяць 0 до 1

Дитина відчуває, що володіє обмежені, і іграшки, які пропонують стимуляція може бути корисним. Дитина має баченням, що є надзвичайно обмежена, тому іграшки, які мають сильні рухи і контрастні кольори підходять. Ліжечко мобільних скрашує кімнаті і пропонує стимуляцію. Звичайна діяльність спортивних залів на підлозі додатково запропонувати стимуляцію. Брязкальця завжди приймаються немовлят.

місяці від 1 до 3

Дитина розвивається швидко і почне піднімати його або її голову і виявив, що його або її світі зовсім інша справа! Деякі грають килимки та тренажерні зали пропонують діяльності досягненні форми, які дитина може почати “Хіт”. Брязкальця, які пов’язані з деякими ноги шкарпетки додатково добре для ударів на рогожі. Така іграшка заохочує рукою очі координації та розвитку рухових навичок. Використання деяких текстур має життєво важливе значення і іграшки, які мають кілька звуків і матеріали люблять.

місяць від 3 до 6

Це включає в себе захоплюючий період, коли дитина стане більш цікаво про його або її навколишнього середовища і його або її рот! Дитина буде насолоджуватися піднімаючи крихітні іграшки та передачі їх у своїй руці – до відчувають насолоджуючись жувати!

Іграшки, які звуки інтриги дитини, але майте на увазі, що вам потрібно буде мати справу з мелодії! Дизайни, які змішують численними розділами або різними частин, таких як укладання блоків, пропонують стимуляцію. Дитина може бути наданий книги – книги, які, можливо, є тварини, які будуть пропонувати бабусі й дідусі можливостей практикувати двору звуки.

Місяць 6 до 9

Дитина може сидіти прямо зараз, а також намагається повзати, тому іграшки, які будуть стимулювати деякі сканування є великими. До них відносяться іграшки, які можуть котитися, як кулі, м’які з текстурами або дерев’яні кульки. Це включає в себе великий період ввести деякі книги, які є рух рукою і дитячі віршики, можливо, з компакт-дисків, щоб допомогти з співом!

Місяць 9 до 12

Дитину на ходу! Обхід і сидить тепер знайома і меблів ходьба дуже весело – але тільки трохи нестійка. Чотири колеса візка, яка має ручку заохочує мобільність. Дитина починає бути незалежним і здійснює свої варіанти гри предметів. Вибір певної іграшкою з коробки є одним з аспектів розвитку. Спритність рук має життєво важливе значення, тому іграшки, які можуть бути відокремлені або відкрита і взяв весело. Дитина зараз буде любити іграшки, які є музика і могли мати іграшку, яка є спеціальною (не забудьте вказати резервну іграшку, яка є спеціальним тільки у випадку виникнення збитків).