ламінат простий в установці

Для установки підлоги, що є доступним і легко миритися, ламінат є кращим. Саме тому, що не існує жодних вимог для фарбування, нарощування нігтів і піску або закінчити його. Там не може бути вм’ятина, в’яне, плями і подряпини на цей тип підлогового покриття, як він стійкий до цих речей.

Ви можете знайти їх в різних стилях і кольорах. Часто деякі типи цього підлогу імітує керамічну плитку, в той час, як інші мають зовнішній вигляд дерева зерна. Вона отримала велику популярність і важливої ​​позначки в індустрії домашнього декору, так як він був запущений. Ламінат знаходить місце в перевагах людей, які хочуть підвищити їх будинку підлоги, яка перетворила стару, з тієї причини, що він може бути поміщений над старим підлогою.

де використовувати ламінат?

Це підлога складається з 4 шарів, з’єднаних один з одним тиску і тепла. Лист з оксиду алюмінію, який зберігає нижче шари і стійкістю від плями, знаходиться на вершині. Після цього суміш на основі смоли, яка декоративних, що складається з оксиду алюмінію і меламіну, присутня. Це вище ДВП, основною з дерева композиція, яка складається в насичення смоли для утримання вологи. Тепер, зрештою, сердечник закріплений вище стабілізуючою підтримки насиченою смоли.

Цей матеріал буде стискатися і розширюватися відповідно до зміни вологості повітря, у зв’язку з тим, що підлога виконана з целюлозних волокон, які є природними. Ви не зможете отримати ламінат приєднана до основи, як це зроблено, мають сполуки, які знаходяться у формі шип-паз. На його місці, вона зафіксована над ним і дозволяє йому регулювати вологість з модифікаціями. Цим і пояснюється вона не придатна для приміщень з високими стелями вологістю, наприклад, ванна кімната, душ простору та інших подібних місцях.

якими є обладнання, необхідного для монтажу ламінату пол?

Інструменти, які необхідні для установки ламінату відрізняються по типу існуючого, новий підлогу і діапазон завдань. Частина обладнання, що може знадобитися є: бар’єр плівки, клею, підлоги, поліетиленова стрічка, молоток, маршрутизатор, тягнути бар, захисні окуляри, дриль, крейдою лінію, оцет і багато іншого. Ви можете навіть ці інструменти від повного комплекту, який містить тягнути барів, накладки, прокладки для підтягування дошки разом.

як встановити ламінат?

Установка ламінату може залежати від різних речей. Читайте далі, щоб знати шлях установки для деяких з відомих з них-паз і гребінь, що будівництво ведеться з дошки дошки стилі.

Почати роботу з лівої, а потім, підійшовши до кутку кімнати. Виправити розпірки біля стіни для створення розширеної області. Покладіть дошку потім підлоги частину справа. Таким чином, ви можете створити для краю не так давно кінці і тримати його у відповідній області.

Як тільки ви досягнете кінцевої точки першого ряду, розрахувати, як далеко від стіни заключна частина є. Це робиться, коли від вас вимагається, щоб скоротити заключну частину. Перед розрізанням, відняти шість мм від нього. Якщо ви хочете бути зазубрин мінімум, незвичайної стороні розділі потрібно її, в той час як ламінат ріжеться або вуглецю наконечником леза електроінструментом або ножівкою. Важіль застосовується виправити останній шматок на місце і переконайтеся, що суглоби, які між дошку затягнуті.

П’єса, що залишилося позаду може бути використаний для наступного ряду. Повторіть процес різання шматочки і тримати їх на місці. Потім всієї лінії потрібно тиснути на них і під кутом вперед, щоб приєднатися до канавці початкового рядка. Завершіть процес шляхом натискання дошки в Африці на південь поверсі.

Вирізати ламінат поздовжні для останнього ряду. Підлоги частини повинні бути встановлені вище останнього ряду дощок, які вже розміщені. Нарешті, знайти контур стіни на дошці, щоб бути скорочені, за допомогою дошки і прокладки.

При виконанні Новий пів-Йорку установка, велика обережність і точність потрібно, так як дуже ніжна і легко встановити. Це одне з найбільш бажаних варіантів, як це легко стійкі до зносу. Будучи простий в обігу і догляд за технічне обслуговування, цей тип підлогового монтажу збільшується підлозі красу різних будинків, офісів та інших будівель.