любити свою дитину беззастережно

Мота історія в Курячий бульйон для душі матері дійсно вдарив мене. Це, як свідчить історія. Мати дитини-інваліда повернувся з паломництва і розповіла подрузі, що Бог, нарешті, почув її молитви, сталося диво. Друг кинувся, щоб побачити дитину, який виглядав точно так само. Потім мати пояснила: “Я люблю свого сина, який він є. Я не хочу, щоб його змінити. Якби він був в іншому випадку, я б все ще любите його таким же чином. Бог дійсно відповів на мої молитви. Він дав мені сина я завжди хотів.

Це була одна гарна реалізація одного з батьків. Як часто ми хочемо, щоб наша дитина бути кимось іншим, а не те, що він є. Якби він був трохи розумніший, трохи більше екстраверт, трохи краще в його ораторському мистецтві, хочу, щоб він був всі круглі, як будинок капітана в школі і так далі. І тоді наша любов тече від умов. Дитина, коли він обійняв сумки трофей, а не коли він програв, він буде винагороджений із задоволенням, коли він перетинає 90%-ної позначки, а не коли він не дотягує до ваших очікувань, він не буде відчувати себе чудово, якщо він добре працює в передній з гостей і критиці, якщо він не робить, йому кажуть, що його батьки пишаються ним тільки тоді, коли він отримує хорошу роботу і вважав некомпетентним, якщо він бореться.

Я впевнений, що кожен з вас є свої власні умови, свій власний набір змін, які ви хочете бачити у своїй дитині. Подумайте про це, ваша любов буде зміна після метаморфоза у вашої дитини? Ні! Ви любите свою дитину і ви завжди будете любити його, так чому б цим умовам?

Любов до дитини тече всередині вас. Ні диво від Бога, не може збільшити або зменшити кількість цієї любові. Єдине диво, яке чекає, так це свою реалізацію.
Ніяких порівнянь, критика, молитви, керівництво не буде мати ніякого значення. Тільки ваша безумовна любов буде викликати всі чудеса, що ви хотіли і навіть тих, кого ви ніколи не думали, можна було трапитися.

Коли я побачив мій син сидить похмуро в своїй кімнаті, це було трохи дивно бачити в іншому випадку таким жвавим хлопчиком відчуваю себе так низько. Показував свій клас 8-й табелі він сказав: “Я міг би просто набрати 58% знаків мама. Я відчуваю, що не заслуговую нічого “. Взявши його за руку я сказав йому: “Я хочу, щоб ви знали, що це не буде мати ніякого значення для моєї любові до тебе. І ігристий люблячий син, як ти заслуговує кращого в цьому світі “. І ми продовжували мати наш вечір спілкуватися так само, як будь-який інший день. На наступний ранок, коли він прийшов попрощатися перед від’їздом до школи, я відчув унікальну впевненість у його голосі, коли він сказав: “Ма я вирішив, що я буду робити дійсно добре в наступні іспити”. У той момент він підтвердив мені, що любов є найбільшою мотивацією.

Для вашого виховання пов’язаних запитів, пишіть на
відомий експерт виховання Sudha Гупта в sudha_gupta@mothersprideonline.com Вибрані питання переможе ‘101 золотих правил ідеальної Виховання “по Sudha Гупта.
щасливі виховання!